| DaVà a întrebat:

Am un Blackberry 8520 Curve. Mi-am descaarcat si instalat Yahoo! Messenger pe el. Dupa ce m-am logat, am vazut ca toate adresele de Y! M(id-uri) mi-au aparut in agenda telefonica, unde trebuiau sa fie numerele de telefon.Pentru ca ma enervam cand cautam un numar si dadeam de-o adresea, le-am sters. Dupa ce le-am sters, au disparut si de pe mess de acolo. Din 80 de adrese, am ramas cu 9(pe care cred ca le-am sarit la sters)

Intrebarea e: cum le pot recupera? Dau funda+ ce vreti voi.

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Oricum.

| Fragile a răspuns:

De altfel vă luaţi de userii care nu pun întrebarea la categoria potrivită. Şi ce dacă eşti de mult pe TPU? Ai aceleaşi reguli ca toţi ceilalţi utilizatori. Asta e discriminare.
Tu ce crezi, întrebarea ta e pusă la categoria potrivită?

| DaVà explică (pentru Fragile):

Daca te uiti la intrebarile mele, am pus-o si la Tehnologie, dar n-am primit raspunsuri.

| Fragile a răspuns (pentru DaVà):

Atunci se iartă. happy ^.^

| Ţepeşu a răspuns:

Nu

| DaVà explică (pentru Ţepeşu):

Ti-as da stupid, dar am fost suspendat si mi-am pierdut dreptul de a vota bitangi.

| Foxie2 a răspuns:

Te duci la alea 8520 de curve la memoria externa si faci acolo cate adrese vrei. 80 -90 le recuperezi si mai ramai si in plus daca vrei. Bafta!

| Pawesome a răspuns:

Cu politia la usa :I

| Pawesome a răspuns:

Intreaba la oranje straight face