| DaVà a întrebat:

Dau funda...Am un Blackberry 8520 Curve. Mi-am descaarcat si instalat Yahoo! Messenger pe el. Dupa ce m-am logat, am vazut ca toate adresele de Y! M(id-uri) mi-au aparut in agenda telefonica, unde trebuiau sa fie numerele de telefon.Pentru ca ma enervam cand cautam un numar si dadeam de-o adresea, le-am sters. Dupa ce le-am sters, au disparut si de pe mess de acolo. Din 80 de adrese, am ramas cu 9(pe care cred ca le-am sarit la sters)
Intrebarea e: cum le pot recupera? Dau funda+ ce vreti voi.

1 răspuns:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Pai daca le-ai sters din telefon pe pc ti-au ramas intacte si le poti copia daca nu. Astepti sa te contacteze cei care le-ai sters adresa si iti va aparea sa dai acept sau ig tonguetonguetongue Funda