| Bibiutza a întrebat:

Am vazut azi o intrebare si as vrea sa dau explicatia (nu a fost data) intrebarea este http://www.TPU.ro/......raspunsul/ si multi se intreaba de ce raspunsul corect este vsd. Pai pentru cas sunt zilele saptamani. (sa ma corectati daca gresesc ca nu ma supar ) :) intelegeti? lmmj =luni marti miercuri joi si continuarea ar fi vsd=vineri sambata duminica. Daca voi aveti alte pareri sa-mi ziceti

Răspuns Câştigător
| Miяu a răspuns:

Mersi, chiar nu ma prindeam :-|
Bravowinking

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Da, nici eu nu am stiut dar uite ca aflai azi sa nu mor proasta! Multumim pentru lamuriri!

| cretzufinish a răspuns:

Mda...Asta in alfabetul "mesingeresc" al tinerilor de azi?straight face

| Drums a răspuns:

Sarumana.":d
chiar nu ma pinsesem.
mersi multbig grin

te pup:*

| Hmmmm a răspuns:

Dar a explicat si un alt user la intrebare. uite un copy paste:
pupu92 a răspuns:
LOL nici asta nu stiti?

4( luni marti miercuri joi = lmmj) + 3 ( vineri sambata duminica = vsd) = 7( lmmjvsd)