floresdemayo
| floresdemayo a întrebat:

Deoarece lunea aceasta pica intr-o marti din ziua de miercuri, intalnirea noastra saptamanala de joi va avea loc vineri, sambata aceasta,
pentru ca duminica e zi libera...
Păreri?

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

Seems legit!

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O țin pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o pe altadata, ca dureaza prea mult pina ajungi.Mult noroc.

| floresdemayo explică (pentru anonim_4396):

Da, chiar nostim....Imi place raspunsul. Va dau un vot inteligent! Altceva nu mai pot face....Decat sa va adaug in lista de prieteni, daca se poate!

| Liviucu a răspuns:

Aici aveai chef de caterinca deci sar peste intrebare.

Nici nu vreau sa ma gandesc cum esti tu real cand esti bine dispusa. Nu, nu vreau. Am zis ca nu vreau, gata! Inceteazaaa si nu mai trage de mine! 8 - |

| iKeel a răspuns:

Mie îmi place să citesc.

| vlad89c a răspuns:

Nu prea merge...

| 4ndr3i a răspuns:

Asta e un fel de a invata zilele saptamanii sau cum?laughing

| MonsieurMoustache a răspuns:

Ploua duminica sad