| xXsweetgirl99Xx a întrebat:

Am văzut ca multi ați pus in ultima perioada înregistrări cu vocea voastră... Aveți curaj sa puneți o înregistrare cu voi cântând? Nu contează ca nu aveți voce. Sa va vad!

33 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Http://vocaroo.com/i/s0PYuvCN5P7G
multi isi astupa urechile cand fredonez sau cant ceva

| RainmakerX a răspuns (pentru Pricked):

laughing Ce tocmai am ascultat? Si eu care ma asteptam la ceva gen "I seeee uuuu"

| Pricked a răspuns (pentru RainmakerX):

Cumva tu..adica e putin probabil, dar tu...e posibil ca tu...TU RAZI DE MINE?
http://i.imgur.com/AGfE90M.jpg

| RainmakerX a răspuns (pentru Pricked):

Nu,deloc. Chiar imi place cum gasesti chestile astea.Sunt prea tari.

| KillMePlease a răspuns:

Dumnegod...#-.-
Nu şi tu...

| Suck a răspuns:

Zi-mi cum se face si cant

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru Suck):

Intri pe www.vocaroo.com si te înregistrezi acolo

| Suck a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Pot de pe telefon?

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru Suck):

Nu

| Suck a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Atunci o sa pun mai tarziu.

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru Suck):

Ok

| Suck a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu pot sa-mi configurez microfonul, la dracu si cu inregistrarile astea.

| Copac13 a răspuns:

Tu minti

| Copac13 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Hehehe

| Copac13 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ba da cum fac sa imi inregistrez vocea cu siteul asta al vostru

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru Copac13):

Nu stiu

| Copac13 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Atunci nu inregistrez nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa, asta imi mai trebuie.
Va cant ceva si mai tarziu ma trezesc asaltata de politie si jandarmerie ca-s data in judecata pentru vatamare auditiva si poluare fonica.
Sa va mai dau si despagubiri pentru sechele.
Stii ce, Sweety, eu n-am de gand sa cant laughing.
Dar daca vrei... Canta-ne tu.

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru anonim_4396):

Eu cant doar când sunt singura, ca sa nu ma audă nimeni big grin Acum câteva zile, in ora la școală mi-am pus căștile si fara sa îmi dau seama am început sa fredonez ce ascultam laughing După m-am trezit ca vin colegii la mine să-mi spună sa nu mai cânt

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

laughing). Si eu mai fredonez, dar de obicei baga lumea o fata d-aia speriata si pleaca mai departe rolling on the floor).

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca aveam sa mor laughing (Ma gandisem la mine fredonand prin liceu si cu o multime de oameni cu fete din astea gen "Not bad") laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Canti bine sau?
Ca eu odata fredonam ceva si trece o femeie pe langa mine si isi face cruce si zice :
" Doamne fereste, Maica Domnului.".

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine zici? Odata fredonam in living si l-am facut pe tata sa plece de la PC-ul sau (camera alaturata cu usa inchisa, credeam ca nu se aude).A iesit din camera si se uita cu o fata de aia "S00 B4D". laughing (L-am emotionat.Fredonam prea frumos)

La muzica m-a pus acum 1 saptamana proful sa cant ceva pentru nota.Stii ce a zis? "Mda...ai notite prin caiet ca sa-ti dau nota pe alea?" laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

laughing) laughing). Deci... Ai voce ori ba?
Eu i-am cantat profului parodia de la "mos Craciun" si de la "taranu' e pe camp".

Siii... Ce gen de muzica asculti? blushing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Voce? 0 barat.Eh eu unul mi-as da undeva in jur de 2 (nota) cu 1 din oficiu si maximul 10.

Muzica...stiu si eu? Opera sau muzica epica laughing Manele cat cuprinde si muzica populara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Chiar...Chiar asculti manele?

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne! Te-am speriat? :)) Sincer? Doamne apara-ma. Urasc tot ce am spus mai sus.(NO OFFENCE) Crezusesi? :)) Decat manele sau muzica populara mai bine asta https://www.youtube.com/watch?v=0_x_eSIuhac cu toate ca te cam face sa vrei la... Daca vrei sa ma omori la sigur atunci ar trebui sa vii la ora de desen.Acolo simt ca mor pur si simplu.(Ne lasa sa ascultam tot ce vrem) Si te cred si eu ca "scumpii" mei colegi baga "Salam" sau cine stie ce... muzica populara.(Opera nu le place nici lor Doamne ajuta! ca atunci chiar muream) :))

Am glumit mai sus. Ascult trance, mixuri (de obicei nightcore). Muzica rock e faina in nightcore (parerea mea).Imi place mie sa se auda un pic mai repede. (Stiu...stiu, am optiune la youtube sa dau mai repede, nu ma judecati)
Deci ascult trance si mixuri nightcore si din cand in cand (Cand joc LOL) mai am chef de mixuri de gaming cu melodii precum Two Steps from Hell si din cand in cand si mixuri Dubstep. Unele melodii din anime-uri mi-au mai placut de-a lungul timpului (Instrumental ma refer, dar asta nu conteaza)
Concluzia este "MIXURI". Sper ca nu te-am speriat prea rau mai sus :))

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

surprise Da, m-am speriat.
Am zis in gandul meu : " Aoleu, Doamne, nu inca un manelar."
Dar m-am linistit cand am vazut pe urma ce asculti.

In general nu-mi plac manelele si muzica aia super sentimentala de la radio ( bleeeaaah ) cum ar fi aia cu "soapte calde/noapte calde"
*nu ma intreba cine-o canta ca nu stiu*

| GothAndree a răspuns:

Baaaaaiii eu nu mai pooootttt maaaaa juuuur doamne dopamne feresca dumnezeu ce o iesit laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))