| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
In ultima vreme am observat ca (virgula) chiar am voce (de fapt stiu asta de mai mult timp, dar abia acum mi-am dat seama cum sa o folosesc)
Si problema e că mi-ar placea sa afle si ceilalti, sau nu stiu, cel putin sa nu mai traiasca cu impresia ca sunt afona desi nu m-au auzit niciodata cantand. Dar parca mi-e rusinelaughing adica in inregistrari vocea mea suna bine cand cant (desi e putin diferita)
Acum o saptamana niste prieteni m-au auzit fredonand ceva fara sa-mi dau seama si m-au pus sa cant, unul din ei zicand "chiar, nu te-am auzit niciodata cantand", iar altul imi zicea sa continui "chiar cantai fain"— fara sa rada sau cv
Deci cum credeti ca as putea sa-mi fac curaj? Nu neaparat, curaj, dar intelegeti voilaughing adica mi-e putin teama ca lor n-o să le placa si ma voi face de ras

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Nu trebuia sa folosesti "(virgula)", nu faceai cacofonie.

Daca nici in prietenii tai nu ai incredere, nu mai canta.