| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut o reclama pe TUP, la lenjerie intimalaughing
Daca cumpar lenjerie, imi da si fata?

16 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Pt asta trebuie sa dai un avans intai si sa si cumperi lenjeria intima laughingapoi sa-ti dea si vreo fata laughing

| Arthur a răspuns:

Nu pe fată, ti-l trimit pe Beckham. laughing

| Razvan a răspuns:

Da.Gratis si fara garantie.Pe Moniwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Nu-ti da nimic, este doar o cursa ca sa atraga cat mai multi baieti pe site. rolling on the floor

| User a răspuns:

Ar fi super:X. as cumpara tot site-ullaughing

| Bishop a răspuns:

Eee, deja te intinzi laughing
dupa ce ca iti arata si poze smug

| hamsterx a răspuns:

Incercarea moarte n-are! tongue

| moonY a răspuns:

nu stiu, ca si bunica'mea a comandat cartea aia de bucate, si de atunci tot il asteapta pe james oliver ala.acum n'o mai pot dezlipi din fata computerului, invata engelza, sa poata comunica.
daca aflii ceva despre fetele alea, sa'mi spui si mie, sa'i transmit bunica'mii ca degeaba asteapta coletul.
si eu sa'mi recuperez pc-ul

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu cred ca nu ai vazut pe TUP, poate pe TPU, dar daca vrei sa iti dea si fata trebuie sa treci de proba practica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Lora-sa nu imi zici ca ai cumparat si ti-a facut cadou un baiat
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca platesti in plus poate ai vreo sansa... ca altfel ma indoiesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@BitterSweet-ce sa fac eu cu Beckham? Eu sunt lesby, nu gay.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu te grabesti, se termina fetele si-ti da un travestit rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu incearca... dar daca e si fata sa imi zici si mie laughing

| udarb a răspuns:

Ma tem ca fata nu este inclusa in pretul lenjeriei, dar poti comanda poate poate...laughing