| Deliuta44 a întrebat:

Ce lenjerie intima e pe placul barbatilor?

Răspuns Câştigător
| 2OchiAlbastri a răspuns:

De ex pe mine ma innebuneste albul, negrul, rozul si in special rosul :X

15 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Comestibilabig grin

| Seby90 a răspuns:

Boxeri negrii, dar daca as avea de ales, probabil ai ramane fara. So yah.

| neutrino a răspuns:

Fara...

| h3r a răspuns:

Aia deschisă pe mijloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza, daca ai un fund sexy rau atunci va cauta sa ii dea jos nu sa se uite happy

| TizZu15 a răspuns:

Tanga Rosiihappy

| 7639781254 a răspuns:

Sunt fata, dar cred ca niciuna...le place fara...winking

| Ajutatorool a răspuns:

Este absolut irelevant, daca ajungi sa vezi lenjeria iti doresti ca in urmatoarele 0.17 secunde sa dispara.

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Cat mai invizibila big grin sau de mici dimensiuni...sau deloctongue

| bobbyjah a răspuns:

Fata care o poarta ar trebui sa le placa nu lenjeria laughing

| 2OchiAlbastri a răspuns:

Te referi la culoare?

| Deliuta44 explică (pentru 2OchiAlbastri):

Da

| Deliuta44 explică (pentru 2OchiAlbastri):

Da

| 2OchiAlbastri a răspuns (pentru Deliuta44):

De ex pe mine ma innebuneste albul, negrul, rozul si in special rosul :X

| Deliuta44 explică:

Ma refer la culoare

| enonymox a răspuns:

Nergu