| Rustin a întrebat:

ANUNT IMPORTANT

Vand proteza dentara, utilizata 3 ani de zile.Partial ciobita si un incisiv lipsa.Pnetru mai multe detalii si pentru vizulaizarea produsului dati click aici:
http://i.imgur.com/6ynC0.jpg

Ne puteti contacta la :decedat_recent@yahoo.com

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Daca nu o vrea nimeni adu-mi-o inapoi

| pinguinuVerde a răspuns:

Ce porcărie...îţi cade doar un singur dinte? Degeaba dacă nu rămâi fără niciunul.

| NOBODY a răspuns:

N-am ce face cu ea.mai am doar doi ani de viata.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cum facem tranzactia? si dinti macar eu etichete sau stiu cas de ferma nike

| Rustin explică:

INKhugulugusei negociabil

| MissLaura a răspuns:

Si eu vreau da e o problema ...nu am ce sa fac cu ea da nu ma judecati stiu ca nu e asa de amuzant raspunsu'...

| äπđÿ a răspuns:

Bah sa stii ca m-ar tenta sa o cumpar thinking sa sa mai am 1 dinte in gura ala cariat zdrente auzi il cumpar daca mi-l dai cu tot cu viermi daca nu are viermi nu o mai vreau clar?! laughing)laughingrolling on the floor) nu dau banii pe porcarii asta sa fie clar! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stat, m-am gandit si la cum arata nu mai conteaza ce pret are! O CUMPAR!