| anonim_4396 a întrebat:

Apocaliptic partea a 3-a.
Miezul părea mort. Depress si Croampa ii umezeau fata plina de zgarieturi. In zadar. Părea o cauza pierduta.
-Eu zic sa plecam. Si daca se trezeste, pana la urma, mai multa consumatie de mâncare si apa si daca nu poate sa meargă, ce facem? Îl caram? Spune Sleep simtinu-se stăpân peste situatie.
-Ce e cu atata pesimism? O sa fie totul bine. Stiu asta. Trebuie. Spune Karima in timp ce îl mângâie pe frunte pe Mieeez.
-Nu sunt pesimist, sunt realist. Zice Sleep in timp ce se ridica si da sa plece.
-S-a trezit! Spune Daiuski.
Mieez se uita fix la Karima. Toti îl intrebau "esti bine? Vorbeste! Spune ceva! " dar privirea lui era concentrata la fata ce se uita in ochii lui.
-Unde... unde sunt?
-Esti viu, robotii vor sa ne ucida, asa ca prinde puteri ca trebuie sa plecam. Hai, mai repede.
Toti se uita la Suck dupa ce terminase de vorbit, cu o privire gen "What?"
-Ce? Am spus vreo minciuna?
Toti se ridica si pornesc spre baza robotilor. Noroc ca Mineru avea GPS si ii putea localiza usor pe cei rapiti.
Au mers si au mers ore in sir, pana au ajuns la destinatie. Se făcuse noapte. Trebuia sa găsească o intrare in baza. Life s-a asigurat ca zona e libera, dupa care i-a chemat pe toti dupa el. Au sărit gardul si au plecat spre intrare.
-Ba! Stati ca mi-am agatat pantalonii. Zice Mineru prins in gard.
-Aoleeeu. Stai sa te ajut. Spune Kama grăbită.
Il scoate pe Mineru din gard si pornesc toti.
-Hei, bratara mea (care putea vedea totul din satelit) spune ca e o aerisire undeva sus. Trebuie sa ajungem acolo. Spune Depresaa.
-Si ce facem, zburam? Zice Daisuki ironica.
-Nu, ne cataram. Cred ca am o idee. Suck, Sleep, veniti cu mine. Zice Croampa.
Baietii pleacă pret de 5 minute si se intorc cu un robot.
Mineu priceput la mecanica, la fel si Life, programează robotul sa zboare. O parte din eroi se urca pe el si zboară spre acoperis.
-Ba, v-am zis ca zburam? Dar voi nuuuu, v-ati uitat la mine ca la felul 5. Spune Daisuki.
-Lauda-te, cum sa nu. Altceva mai stii? Zice Sleep.
-Da. Stiai ca mănânci in somn?
-Asta explica multe.
-Putem sa ne concentram pe zbor? Zice Suck parca responsabil. (Parca, subliniem pe Parca).
-Mai taceti, daca ne aud cumva, zburam pe lumea cealaltă. Zice Karima.
Odata ajunsi sus, se pune alta problema. Cine intra primul in aerisire.
-Ok, eu zic fetele primele. Spune Daisuki.
-Da, adica, trebuie sa mergem in "4 labe aici" zice Depressa
-De ce nu aveti fuste? Sa fie clar, eu intru dupa fete! Zice Suck.
Dupa ce toate fetele intra, Sleep intra înaintea lui Suck ca sa-i faca in ciuda.
-Frumos, in loc sa mă uit la fundul unei fete acum... zice Suck
-Poate vrei sa dau cu spatele. Spune Sleep.
-Nuuuu!
Si se da in spate.
-Urat omule, urat! Zice Croampa.
-Hai taci, nu oricine are norocul sa faca contact cu fundul meu de zeu. Zice Suck.
Tot certandu-se baietii intre ei ajung la capăt, dar.
-Cum naiba sarim de aici? Zice Karima speriata.
Pam pam Pam.

45 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Tipic Suck: ''Hai taci, nu oricine are norocul sa faca contact cu fundul meu de zeu. Zice Suck.''
rolling on the floor))

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Hai ca pe asta chiar am nimerit-o. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ca ar fi greu sa-i faci o caracterizare lui Suck rolling eyes

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Ia fa-i una. laughing

| Suck a răspuns (pentru KamaSutra):

Câtă invidie... stiu ca ai fi vrut sa-mi vezi fundul divinlaughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Pai macar la tine sa vada ceva, daca la pianist nu vede decat bocete si jale laughing
Daca vrei, poti sa imi admiri fabulosul si impunatorul meu posterior, si dupa ma poti pupa pana se albeste smug laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Suck):

Cred ca puteam sa mor fara sa-l vad I don't want to see

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Iar vorbesti mult si prost rolling eyes
Mai bine bocete si jale decat funduri gretoase laughing)I don't want to see

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Da,vorbesc mult, dar cu mult cap.E dovedit stiintific, oamenii tristi mor mai devreme.In cazul lui,, degetele de pian,, o sa crape la 40 ani,maxim.OO da, fundul meu e sexy, ilegal de sexy smug Vrei o poza, vrei, vrei?

| Suck a răspuns (pentru KamaSutra):

Eh... lasa, macar ai vazut cum arata o legendalaughing))

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu I don't want to see

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Tu ai idee cata bătaie meriti? Mai stii cand mi-ai pus melodia aia a lui Smiley stii tu, in care zice "bla bla si gura ta e prea ocupata..." Deci, te spanzur. Nu o mai pot scoate din minte I don't want to see si e asa enervaaant.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care? Cumva aia cu...

,, Pe bune i-as injura
Dar gura mea e prea ocupata cu gura ta.,, laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Da, deci o uitasem... De ce mi-ai amintit.
Pe bune, toata ziua repetam in minte versuri. Mor.

| raMLesS a răspuns:

Bravo, te pricepi la poveşti animate dar eu de ce nu apar? Juri pe roşu că să moară cocoşu' că la următoarea poveste apar şi eu?

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Ok, ok, promit ca apari in următorul capitol.
De ce "animat"?

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Animat spun eu unui desen reusitwinking

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Aha... thinking Am inteles acum.

| LePotato a răspuns:

Inca astept sa aparlaughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Nu mai ai mult de asteptat, sunt aproape de sfarsit.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Gen, ma salveaza "lumea" si gata? ce praf sunt in poveste rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Nu, o sa avem toti un rol. Chiar si cei captivi. Ni mă face sa stric surpriza. laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Hmm,totusi sa nu uitam, suck e un personaj dus, cu pluta pe dambovita laughing
Imi si imaginez cum sta bombonelul acum si jumule ultima lebada prinsa in timp ce se oftica maxim ca nu poate sa puna raspunsuri tampite... ahhh, ce gand satisfacator smug

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Hai ca stiu ca ti-e dor de el. laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu recunosc nimic laughing Ma pupi sa imi treaca?

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

laughing
Nu-mi exprim afectiunea fata de oameni. Doar fata de pisici.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 2, treci incoa sa iti arati afectiunea fata de motanel smug Miauu

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Mmmmnu. Ca dupa sunt gelosi motaneii mei micuti si dragaluti. :3

| Croampa a răspuns:

Stai apar si eu in poveste? surprise
Dai te rog link cu prima si a doua parte? big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Nu pot sa pun multe link-uri. Vezi si tu la T/A.
Apari încă din prima parte, nu ai citit?

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici n-am vazut ca te-ai apucat de povestit! straight face
Am avut atata spamm ca am marcat tot ca vazut. :/

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Ia uite mă la el. Eu scriu de mă rup si el...treci si citeste.

| Mieeez666 a răspuns:

Ba, voi sunteti copaci? (fara suparare copac13)
Nu ma mai puneti in povesti, ma stresati, si mai e si o poveste... zici ca-i telenovela. straight face
Mai ales ca in..chestiile..astea ziceti niste chestii (deci numa' sa ma repet stiu) care nu-mi plac. (sa fiu mangaiat, ce naiba, nu-s caine) sau ma puneti in povesti de dragoste. (sergiu)
Acuma te pomenesti ca *cacofonie* Karima e cea de care m-am indragostit? De ce tocmai la Karima, mai sunt chestii, copaci, frunze, cer.

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Bine, ok, pe tine te omoară robotii, daca nu vrei sa te mai pun.

| LaughingKarima a răspuns:

Hai cu saritul! eu sar prima, pot? pot? mami, pot? puppy dog eyes

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Pai oricum tu sati prima, n-avem loc sa sarim toti. Dar daca ai vedea unde sari...

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Mami. femeie. tu o vrei pe Karima fie moarta fie traumatizata

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Nu, ca sarim foti in ceva moale. Mai Putin Suck, el cade pe lângă. laughing

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe ceva moale? nu stiu de ce imi vin in minte cadavre si tot ce e scarbos si de groaza laughing)
pai da normal, el si asa e tot pe langa si in viata reala laughing

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Îmi place poza ta. Ododo, frumoasa frumoasa. :]

| L1feDRAIN a răspuns:

A 3-a parte e perfecta,

astept a 4-a cu nerabdare! happy

Apropo, si eu stau acolo si ma cert cu aia ca nu am pe ce imi relaxa ochii? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

laughing)))) ba ai, ii relaxezi pe fundul lui Croampa. laughing ce chin acolo in aerisire.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

O Doamne...

laughing