| anonim_4396 a întrebat:

As vrea raspunsuri cat mai amuzante, de ce fetele si baietii trebuie sa poarte chiloti? rolling on the floor

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Păi,pentru că așa le spun părinții.

| AudImagini a răspuns:

Cine a spus că trebuie?◔_◔

| AikkoxD a răspuns:

Că aşa scrie în testamentul bunicilor.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Blasfemie!
Eu nu port asa ceva.

| Bitzy a răspuns:

Nu trebuie.

| GeosBIOS a răspuns:

Pai nu trebuie, ca nu-i nicio lege pentru asta. Tu daca nu vrei, nu purta.

| epurel a răspuns:

Iti doresc o moarte lunga si dureroasa, retard emo, @Dumitru, we don't eat cars.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Fetele poarta chiloti ca sa aiba cu ce sa se laude in vestiar (adica daca sunt roz, sau cu dantela, sau cu animal-print) iar baietii poarta chiloti pentru ca ei nu se sterg cand fac pipi si chiloti absorb restul de urina.

| Crucified a răspuns:

Appp dau funda

| daassh a răspuns:

Ca sa aiba ce da jos de pe ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca te-o pus dracul si ai mancat din mar. (acum am fi fost goi day dreaming )

| ayosmdk a răspuns:

Ca sa se mire " desteptii " care intreaba
Hei! Ia uite... tu esti destept.

| DWDT a răspuns:

De mere

| KennyBa a răspuns:

U esti destept, u stii!

| 340kll a răspuns:

Fetele poarta chiloti ca asa vor muschii lor si baietii poarta chiloti ca asa vor muschii lor ce e asa de greu?

| CatalinD03 a răspuns:

Ca sa nu mananci iepuri masini

| PisyRock a răspuns:

Ca sa fie mai interesant in pat, daca ma intelegi happy

| Koo a răspuns:

1. Tu chiar nu esti destept.
2. La baieti: ca sa se simta bine.
3. La fete: Ca sa nu li se vada p***a.