| DianaLadyD a întrebat:

am 16 ani. Imi place de un baiat Il cheama Cosmin.Imi place asa mult de el, m-am sarutat cu el de fata cu 2 colegi (nu sunt iubiti intre ei) Nici el nu are iubita.L-am sarutat cand am jucat Sticluta, am mai facut noiniste reguli, si am adaugat si nivele, la fiecare nivel aveam ceva de facut, la fiecare level crestea timpul sarutului si trebuiam sa dam o haina jos...eu si cu amica mea cea mai buna am ajuns in sutie si chiloti (NU ERAU CHILOTI TANGA)iar baietii in bluza si chiloti (eram 2 fete 2 baieti), Pana la urma baietii au ajuns in pielea goala CU chiloti iar fetele ramase cu chiloti.(fara sutieni) Si la nivelul 36, acolo unde ne-am dat sutieni jos adica, baietii au inceput sa ne pipaie peste tot in timp ce ne sarutam...
intrebari:
1.E normal ce au facutbaietii?
2.Credeti ca ma place Cosmin?
3.Cum ar fi trebuit sa procedez?
Am uitat sa zic ca, el nu stie ca-l plac.
4. Oare ar vrea Sex?
Fara batjocori, minciuni si asi dori raspunsuri sincere! Il iubesc muuuuuult, dar el nu stie.Dau funda pentru raspuns BUN

4 răspunsuri:
| zzzuperman a răspuns:

laughing)) vai cat ma ras la prima intrebare laughing), ii perfect normal, ce credeai ca o sa se intample? o sa sune baietii la parintii vostri sa le spuna ce faceti? la intrebarea a 2-a is prea putine informatii pentru a da un raspuns, la punctul 3 depinde numai de tine daca crezi tu ca ce ai facut o fost ok, constiinta trebuie sa fie impacata cu actiuniile, nu trebuie sa astepti sa iti spun eu sau oricine altcineva daca ii ok sau nu. Iar pentru ultimul pct. da clar vrea sex ca mamifere ce suntem toti vrem asta, intrebarea care trebuie sa ti-o pui este daca vrea numai sex de la tine.

| Felys a răspuns:

Orice baiat la varsta lui viseaza la sex,ca doar nu sunt pocaiti,cat priveste faptul ca v-au pipait,pai cum naiba sa reziste si ei cand voi v-ati dezbracat,iti dai seama ca nu s-au mai putut abtine, ceea ce mi se pare anormal este ca voi ati dus jocul prea departe, ati acceptat asemena reguli care evident ca i-a pus pe jar pe baieti, si acum te mai miri ca nu si-au putut tine mainile acasa, a fost practic invitatie la viol

| DianaLadyD explică:

HEY TPU! Vreau sa zic ca nu doar eu ne-au pipait pe niu si noi pe ei...Ei au patratele si le pipaiam......si ii strangeam de carne., ii pipaiam pe obraji.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DianaLadyD):

Atunci sunteti chit.
SI in fond, cand te-a pipait si te-a sarutat ti-a placut? Ca asta e tot ce conteaza.