| anonimyus a întrebat:

Sunt intr-o dilema. Astazi, fac cateva luni cu persoana iubita. As vrea sa ies in seara asta cu ea undeva. As vrea ceva romantic. Precizez ca sunt in orasul Iasi, si inca o precizare importanta, nu vreau sa mergem la hotel. Vreau doar o seara romantica, si nu gasesc un loc romantic sau o activitate romantica, de aceea sper sa ma ajutati voi, asa cum ati facut-o tot timpul. O zi frumoasa si multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| monycutzza a răspuns:

Ati putea sa mergeti la un restaurant

| Totulsprebine a răspuns:

Ati putea merge intr un restaurant unde sa nu fie galagie. Orice loc vei alege sunt sigur ca persoana de langa tine va fi incantata si faptul ca o sa te aibe aproape va fi cel mai important. Atmosfera pe care o veti creea va fi romantica. De exemplu ati putea merge pe un deal langa o manastire sau pe langa un lac. Deasemenea ai putea sa ii faci si un mic cadou. Bafta! Si mereu aceeasi intrebare funda?