| Saveanu_Andrei_2000 a întrebat:

As vrea un raspuns cât se poate de rapiddddddd. Este reclama aia cu moșul ăla pe tractor la apus de soare... reclama se termina cu rasul lui apoi se aude "tup tup tup tup turup tup" seamănă cu vocea tipului din reclama cu skittles aia cu girafa.... p.s. e tot ce îmi amintesc

Accept link sau numele reclamei.
Ofer funda la și felicitările mele răspunsului câștigător

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Si la ce face reclamă mai exact? Am nevoie de mai multe detalii daca vrei sa te ajut. happy

1 răspuns:
| Saveanu_Andrei_2000 explică:

Dacă știam la ce face reclama nu intrebam care e reclama big grin