| CutenessOverLoaded a întrebat:

As vreau niste bancuri tari cu blonde! Cele mai haioase iau funda;-)DAR ATENTIE! Nu accept link-uri!

Răspuns Câştigător
| JeffHardy2011 a răspuns:

Buna!

1. Un tip incercand sa agate o blonda:
- Domnisoara, nu cumva ne-am vazut ieri la gradina zoologica?
- Parca da, in ce cusca erati?

2.Intr-o noapte, la spital, o asistenta blonda il scoala pe pacientul care dormea un somn adanc si ii spune:
- Treziti-va, am uitat sa va dau somniferul!

3. O blonda se plange mamei sale:
-Mama, am ramasinsarcinata!
-Cum? Si unde ti-a fost capul?
-Cum unde, raspunde blonda, pe perna!

4. O blonda, o roscata si o bruneta sunt pe un vapor. Acesta se scufunda. Erau 25 de km pana la mal. Roscata inoata 10 km, oboseste si se ineaca. Urmatoarea merge bruneta. Inoata 18 km., oboseste si se ineaca. Ultima pleaca blonda, zicand ca este mai buna decat celelalte doua. Inoata 20 km, oboseste si se intoarce inapoi!

5.Doi pensionari stateau in parc pe o banca, cand vad o blonda. Unul dintre ei spune:
- Vezi blonda aia? Moare dupa mine!
Celalalt raspunde:
- Cum asa?
Primul pensionar:
-Doar nu moare inaintea mea!