| Echo a întrebat:

Hei! As vrea si eu niste bancuri TARI cu blonde

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gentiana a răspuns:

Buna!
Doua blonde pe o banca in parc. Se apropie de el un necunoscut, se invarte ce se invarte pe langa ele si, la un moment dat zice:
-Ma fetelor, daca va dau o bomboana ma lasati sa va pun mana pe picioare?
-Da, sigur, nu e nici o problema!
Se mai gandeste asta ce se mai gandeste si zice:
-Ma fetelor, daca va dau o bomboana ma lasati sa va pun mana pe sani:
-Da, sigur, nu ne suparam!
A treia oara:
-Ma fetelor, daca va dau o bomboana ma lasati sa va sarut?
-Da, cum sa nu, se rezolva!
Mai sta tipul pe ganduri, la care una ii zice celeilalte:
-Hai, sa plecam de-aici, ca pana ne f*** asta, dam in diabet!
O blonda se plimba prin cimitir la ora 12 noaptea; in spatele ei apare un vampir:
- Sunt vampir si sug sange!
Blonda nu raspunde.
- Sunt vampir si sug sange! Blonda tot nu-l baga in seama.
Vampirul iar spune:
- Sunt vampir si sug sange!
Blonda foarte enervata de data asta, raspunde :
-SI EU SUG P*** SI NU MA LAUD!
Doua blonde maritate au iesit in oras sa se distreze. Ceva mai tarziu, putin cam pilite, se hotarasc sa se urce in masina si sa plece spre casa. Pe drum le-a venit la amandoua sa-si faca nevoile mari. Au tras pe dreapta si au constatat ca sunt in fata unui cimitir. Neavand incotro se duc acolo. Cand trebuiau sa se stearga, prima si-a folosit chilotii ca oricum erau purtati, dar a doua avea bikini de firma si nu s-a indurat, asa ca a folosit o panglica de la o jerba. A doua zi unul din soti il suna pe celalat si-i spune:
- Auzi, stii ce, ar trebui sa avem mai multa grija cu nevestele noastre. Aseara nevasta-mea a venit cam pilita si fara chiloti.
La care celalat ii raspunde:
- La mine e si mai grav, dupa ce ca a venit pilita avea si o panglica in fund pe care scria... "Nu te vom uita niciodata", fratii Carbonnini.]
SE DUC LA GINECOLOG: O BRUNETA, O ROSCATA SI O BLONA. VROIAU SA VADA CE VOR NASTE. IESE BRUNETA; EU O SA AM BEIAT PT. CA AM STAT DEASUPRA. IESE ROSCATA: EU O SA AM FATA PT. CA AM STAT DEDESUPT. LA CARE BLONDA SPERIATA: VAI DE MINE EU O SA AM IED. (A STAT CAPRA).

Q: De ce nu vorbeste o blonda cand face dragoste?
A: Mama sa i-a spus sa nu intre in vorba cu strainii!
O blondă într-un bar vrea să facă cinste:
- O Skol la toată lumea!
O tipa cu Ferrari mergea pe autostrada cu 19 km la ora. O opreste politia si ii zice:
- Domnisoara, de ce mergeti pe autostrada doar cu 19 km la ora?
- Pai, daca asa scrie pe indicatoare! A19!, raspunde tipa.
- Pai, nu... aia e autostrada, A de la autostrada... si 19 de la numarul autostrazii.
- A... gata, am inteles.
- Dar domnisoara din dreapta... de ce e asa galbena la fata?
- Habar n-am. Asa e de cand am iesit de pe A320...
Doua blonde calatoresc cu trenul.
In compartiment calatoreste cu ele un barbat mai in varsta, cu barba.
Sopteste una la alta:
- Uita-te! Asta-i Mircea cel Batran...
- Esti proasta. El e mort de vreo 6-700 de ani.
In acel moment intra un alt barbat in compartiment, si-l saluta pe barbos:
- Ciao, Mircea, ce faci, batrine! nu te-am mai vazut de sute de ani...
Prima blonda:
- Na, cine-i proasta?

| Tweetymrrr a răspuns:

De ce au blondele ochii albastrii?
Ptr ca sug prea mult pixu`laughing)
Restu` au fost deja mentinate de ceilalti utilizatorithinking

| yoo23 a răspuns:

1.care e asemanarea dintre o blonda si un balon?
Amandoua au capu' plin de aer.

2. ce face o blonda cand vede un zid de sticla in fata?
se urca pe el sa vada cine e alaturi.

| Echo explică:

Nu-s nici blondafoba nici nu urasc blondele pentru ca sunt blonda laughing

| zOoZoLeee a răspuns:

Hey waiting
Sunt semi'Blonda laughing

| Me_5216 a răspuns:

Eu sunt blonda waiting [laughing]

| Crs a răspuns:

Te pui cu blondele raised eyebrows?!