| regina a întrebat:

Cele mai tari bancuri cu >blonde:big grin

(funda)

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

O blonda mergea pe strada cu bluza descheiata, lasand sa i se vada un san. Un politist o opreste si o intreaba:
– Doamna, stiti ca va pot da amenda pentru expunere indecenta?
– De ce, domnule politist?" intreaba blonda.
– Pentru ca aveti bluza descheiata si vi se vede sanul.
– O, Doamne!, exclama.

O blonda, o bruneta si o roscata asteapta in sala de asteptare a clinicii de ginecologie, toate trei insarcinate. Roscata le zice:
- O sa am o fata!
- Cum stii asta? intreaba cele 2.
- Pentu ca eu am stat deasupra!
- Atunci, zise roscata, eu o sa am un baiat pentru ca am fost sub el!
Deodata blonda incepe sa plinga disperata. Cele 2 o intreaba:
- Ce ai?
- O sa am catelusi! raspunde ea terorizata.

Doua blonde elegante:
– Auzi, draga, cica acu’ e la moda sa faci sex in ureche.
– Vai, tu! Daca e periculos si ramii surda?
– Da’ ce? Pina acu’ ai ramas muta?

O blonda o intreaba pe cealalta blonda, colega ei de camera:
– Cum se scrie corect: Iran sau Irak?

Ce face o blonda in desert? Sterge praful.

7 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Doua blonde calatoresc cu trenul.
In compartiment calatoreste cu ele un barbat mai in varsta, cu barba.
Sopteste una la alta:
- Uita-te! Asta-i Mircea cel Batran...
- Esti proasta. El e mort de vreo 6-700 de ani.
In acel moment intra un alt barbat in compartiment, si-l saluta pe barbos:
- Ciao, Mircea, ce faci, batrine! nu te-am mai vazut de sute de ani...
Prima blonda:
- Na, cine-i proasta?

| Minty a răspuns:

Apropo de bancul : O bruneta si o blonda se arunca de la balcon, care crezi ca o sa ajunga prima la sol? satena deoarece blonda este parasuta

Ghiciti cine sfarseste ranita.bruneta desigur.ca ea ajunge la sol. da, sunt blondalaughing))

| noktambul a răspuns:

De ca blondele mananca bananele cu tot cu coaja? Pentru ca nu reusesc sa le gaseasca cheita de la fermoar!

Răspuns utilizator avertizat
| cclexa a răspuns:

O satena si o blonda se arunca de la balcon, care crezi ca o sa ajunga prima la sol? satena deoarece blonda este parasuta

doi batrani stau pe o banca si vad o blonda
unul dintre ei zice
-vezi blonda aceea?
-da, ce este cu ea?
-moare dupa mine
-doar nu o sa moara inaintea mea

o blonda se duce la scoala si ia 10, ajunge acasa si ii spune mamei:
-mama, mama, am luat un 10 la scoala, este din cauza ca sunt blonda?
-da mama.
a doua zi tot asa, si a treia zi blonda se duce la baie cu toata clasa sa se dezbrace si ajunge acasa
-mama, mama, astazi toate fetele s-au dezbracat si eu aveam sanii cei mai mari, este din cauza ca sunt blonda?
-nu mama, este din cauza ca tu ai 25 de ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce o blonda nu stie sa scrie cifra 11?
[pentru ca nu stie care 1 sa-l puna in fata ] rolling on the floor

care e asemanarea dintre o blonda si un balon
raspuns:amindoua au capu plin cu aer

| ale20 a răspuns:

-o blonda merge la un magzin de electrocasnice, se uita prin magazin si la un moment intreaba pe vanzator;
B:Cat costa televizorul asta?
V:nu vindem produse blondelor?
A doua zi vine blonda vopsita bruneta intreaba pe vanzator;
B:Cat costa televizorul asta?
V:nu vindem produse
blondelor?
Bbig grine unde ti-ai dat seama ca sunt blonda?
V:Asta e cuptor cu microunde!

De ce fuge o blonda in jurul dusului? Pentru ca pe sampon scrie wash&go.