| DaVà a întrebat:

Asta e pentru cei carora le era dor de Kempes.

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Acesta e canalul oficial,si mai gasiti si alte piese acolo. Abonati-va ca sa fiti la curent cu orice piesa nou aparuta, marca REZIDENT EX.

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Classic rock romanesc....imi era dor de asa ceva

| Wøodenpints a răspuns:

Sunt mulţi mămăligari care habar nu au cine satan e Kempes, şi se uită dezorientati cu bala-n barbă la întrebare, neînţelegând de ce nimeni nu cere bancuri sau nu zice chestii retardate aleatoriu.

| DaVà explică (pentru Wøodenpints):

Credeam ca voi primi raspunsuri stupide in continuare.Multumesc ca ma si ii sustii.Ma bucur ca macar unii dintre oameni inca apreciaza muzica buna.

| Puţifer a răspuns (pentru DaVà):

Cum dracu'nu? Cargo va rămâne mereu în inima mea, ca fiind una din cele mai bune trupe rock româneşti, alături de Phoenix.

| DaVà explică (pentru Puţifer):

Ma gandeam ca spui Iris, ca aflam unde stai, veneal la tine, si ma pisam pe calculatorul tau si pe tine.

| Puţifer a răspuns (pentru DaVà):

laughing Gândeai prost.

| Brâncuşi a răspuns:

Care este intrebarea?happy Daca ne place Kempes aia? Prea simplioh go on.

| DaVà explică (pentru Brâncuşi):

Lol...Kempes este fostul solist de la Cargo, pe cand nu erau comerciali.Aici este vorba despre Kempes, solistul de la REZIDENT EX, care a facut o pauza de 9 ani.Nu stii ce insemna sa cresti cu Kempes pe CD, si sa il auzi dupa 9 ani de pauza.Inseamna foarye mult pentru un fan.

| Brâncuşi a răspuns:

Mai si ce sa ii fac? Ti-am ascultat povestea este mare fan a lu Kempes si ca iti place Cargo...si melodiile in general, si multumim ca neai dat canalul, dar nu prea sunt oamenii care asculta cargo, de varsta noastra.

| DaVà explică (pentru Brâncuşi):

Pai daca sunteti ocupati cu Inna si cu mai stiu eu ce curva care "canta", normal ca ati uitat muzica adevarata.Nici sa scrieti nu mai stiti, daramite ce e muzica buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar aici nu e t/a? raised eyebrows

| Puţifer a răspuns (pentru anonim_4396):

Când vine vorba de Kempes nu mai contează categoria. El e bine-venit oriunde, oricând

| DaVà explică (pentru Puţifer):

Kempes rocks.Cat de dor imi era de vocea lui.Nici nu-mi vine sa cred ca au trecut 9 ani de cand a plecat de la Cargo.

| Puţifer a răspuns (pentru DaVà):

I know that feelling, brother, iknow that feelling.

| iKeel a răspuns:

Kempes. Este un elefant? Kempes este nume de elefant.

| Urpaniel a răspuns:

"Asta e pentru cei carora le era dor de Kempes."
Linişte totală.
Aplaudaţi vă rugăm, veţi primi bomboane de ciocolată la sfârşit.

| AikkoxD a răspuns (pentru Urpaniel):

*aplaudă*

| DaVà explică (pentru Urpaniel):

Se pare ca putin stiu cine e Kempes.Chiar ma gandeam ca nu voi primi niciun raspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Urpaniel):

Aplauze aplauze uuuu aplauze aplauze [cand primim ciocolata apropo comanda speciala in loc de bomboane seminte]