| CMW a întrebat:

Asta este parerea mea ca s-a intamplat cu T/A http://www.zmenta.ro/2010/01/17/TPU-ro-ftw-cele-mai-tari -intrebari/

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

90% din intrebarile alea au fost puse aici la aceasta categorie unde se cred toti,, superiori,, fata de restul (asa mi-a spus una) laughing am incercat sa-i aduc cu picioarele pe pamant si sa le spun ca de fapt aici este apogeul prostiei, linkul asta imi confirma ca nu am gresit rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Mda, si? Asta e TPU[maa rog T/A de fapt], daca nu va comvine, JET de pe site, ca nu va tine nimeni aici.

@yoandr33a imi imaginez ca ai stat zi si noapte si ai dat mesaje la fiecare si i-ai implorat si pe mess si pe xaturi sa fie mai maturi si nu ai reusit, ce trist[mda, mi se rupe]

| ShimmEr a răspuns:

Imi zice cal troian blocat... futu`le troianu` masii...

| WeaponGirl a răspuns:

*pralina
acest site a fost creat cu scopul de a ne ajuta intre noi...voi clar aveti nevoie de ajutorhee hee dar eu nu pot sa va ajut decat cu sfaturi care nu prea au valoare, din cauza ca cei mai multi aveti nevoie de pshiatru laughing
V-am mai spus...voi nici macar amuzanti nu sunteti!