| Ionică a întrebat:

Http://www.zmenta.ro/2010/01/17/tpu-ro-ftw-cele-mai-tari -intrebari/
Ce parere aveti? Nu-i corect! Ce trebuie sa facem?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca putem face mare lucru, discutii pe acest site, in legatura cu unele intrebari si raspunsuri au mai fost, unii au solicitat ca asemenea intrebari sa nu mai fie postate, dar nu s-a rezolvat.
Daca ne gandim ca pe site sunt multi copii, carora le este jena sa discute asemenea lucruri cu parintii, atunci trebuie sa acceptam si asemenea intrebari, eventual ar trebui sa fie puse, automat, la trivia/amuzante. O zi buna!

| JustMe a răspuns:

Imi amintesc de o parte din intrebarile puse pe site-ul dat de tine si am inceput sa rad ca proasta la 3 noaptearolling on the floor Si nu cred ca putem face ceva, mereu vor fi oameni care sa posteze asemenea intrebari.