| Соlorful a întrebat:

Unii au ceva de comentat la adresa noastra : http://www.zmenta.ro/2010/01/17/TPU-ro-ftw-cele-mai-tari -intrebari/
voua vi se pare ok ca pentru cateva intrebari puse pe negandite de niste copii este jignit un site intreg cu zeci de milioane de utilizatori?
Pe mine una ma deranjeaza! Spuneti-va si voi parerea!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer e foarte urat din partea lor, nu inteleg care este treaba lor straight face

fiecare intreaba ce vrea si ce simte, daca unii pun intrebari mai stupide, ce sa le faci?! e problema lor, oricum acestia vor doar sa fie ajutati, chiar daca nu se gandesc inainte.

URAT!` straight face

4 răspunsuri:
| dede_4428 a răspuns:

Doamne fereste oh go on

| LoveBonJovi a răspuns:

Treaba lor ce cred. Pe mine nu mă deranjează, atâta timp cât ştiu că nu am făcut nimic de care să mă ruşinez.
Un singur lucru am să le spun celor care au postat articolul şi celor care au spus că TPU = toţi proştii uniţi: mai întâi ar trebui să se uite la ei, apoi la noi.winking

| BiancaGeorgya a răspuns:

Ce intrebati stupide spun unii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si persoane mai putin inteligente pe TPU din pacate.