| NobodyHeree a întrebat:

Astazi am fost in vizita la o prietena.Si ea are balcon, si tatal ei vroia sa plece undeva si a sunat-o sa-i arunce cheile de la masina.Si prietena mea era si cu telefonul' in mana si cu cheile.Si in loc sa-i arunce cheile tatalui sau, i-a aruncat telefonul' laughing rolling on the floor.
Vi s-a intamplat vreodata asa ceva? Bine inteles, in alte cazuri?

15 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Nu.

| MikiPiki a răspuns:

Aveam in mana in curcubeu si in cealalta un cal.in loc sa caut aurul la curcubeu il caut in c*ru calului

| αηηα a răspuns:

Pai la scoala cinema mi-o zis sa-i arunc ghiozdanul pe geam(clasa ii la etajul 2) si eu aveamin mana si telefonul.Si cand am aruncat ghiozdanul poc si telefonul cu ellaughing

| αηηα a răspuns:

*cineva
*aveam in

scuzati, emotiile astea

| Serena1993 a răspuns:

In loc sa arunc coaja de banana in gunoi am aruncat telefonulrolling on the floor

| AndaWest a răspuns:

Macar l-a nimerit pe taicasulaughing
eu o data fiind foarte concentrata la tv am dus furculitza cu mancare la urechilaughing

| Malphas a răspuns:

Aveam in mana un mar si ma pieptanam. Si in loc sa musc din mar am muscat din piaptan.hee hee

| YepIsSuspended a răspuns:

Mie mi se intampla sa musc din telefon, hartii, reviste etc.
Sau sa mananc cu furculita goalabig grin

| Bixx a răspuns:

Dap: Aveam in mana stanga telecomanda si in cea dreapta aveam un Hamburger... Am vrut sa iau o gura de hamburger si am mancat in schimb un buton de la telecomanda laughing

| Prankster6 a răspuns:

Aveam o carte si o farfurie cu prajituri in mana si in loc sa pun prajiturile in frigider am pus cartea:d

| Unforgetit a răspuns:

Da.Dar nu cu telefonul si cheile.

Aveam in mana un bat si ma jucam, si in acelasi timp mancam cu o alta mana o gogoasa. Si in loc sa musc din gogoasa am muscat din batlaughing)). Eram cam confuzalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...cu o farfurie si o hartielaughing in loc sa pun hartia la cos.am pus-o in ghiuveta si farfuria la coslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pus ceasul in frigider xD
si a doua oara ma duceam si cu farfuriile...laughing
sau sa se intample sa zici sifonier in loc de frigiederlaughing
du`te sa aduci salata din sifonierlaughing
sau sa iau telecomanda de la boxe care avea fir, in loc de mouselaughing)

| mirunik1dulcik a răspuns:

Am pus telecomanda in frigider si apasam pe farfurie si nu mergea sa schimb canalu

| hitler_4434 a răspuns:

Am aruncat telefonul in veceu