| Anamaria_3702 a întrebat:

Deci. Sunt intr-o relatie cu un baiat de vreo luna cam asa si un pic.la inceputul relatiei el a avut un majorat la o prietena unde i-a cerut numarul de telefon unei fete de acolo de fata cu prietena mea cea mai buna. l-am iertat pentru ca el zicea ca a facut-o intentionat sa vada daca imi spune prietena mea mie si ca daca vroia sa ii ceara numarul de tel nu il mai cerea de fata cu el.de curand la maj meu a dus-o pe colega mea acasa. dar am inteles ca i-ar fi pus mana pe picior.am observat ca el are o manie si cand vorbeste cu o fata si cand vb cu un baiat el pune mana pe picior persoanei respective.si l-am iertat si pentru asta...acum de curand, de o saptamana si-a facebook. el mai tine legatura cu fosta prietena.si cand am intrat azi de dimineata pe facebook am vazut ca ii lasase fostei un comentariu la o poza in care era ea si inca o fata.citez:Bune.la suflet!rolling on the floor"voi ce credeti?sad daca ar vedea mama cum s-ar comporta cu mine mi-ar spune sa-l parasesc pentru ca el chiar nu ma merita. voi ce ma sfatuiti? ce parere aveti?sad

2 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Dacă e fustangiu, n-ai cum sa-l schimbi. Părerea mea e că ar trebui să-l laşi şi sa-ţi găseşti pe altcineva.

| MissIndependenttt a răspuns:

Pai chiar tu ai zis'o mai sut''nu te merita''. Baieti de gnu' cunosc ogramada si easte lumea plina de dansi.Insa se pare ca este un mare pervers si nu se poate abtine chiar daca stie ca are o relatie.Pai odata ce ti la acea fata si o iubesti, ea ti se pare cea mai frumoasa si cea mai ce... Celelalte fete nici nu ar trebui sa existe pentru el.Dar in fine parerea mea este sa iti gasesti pe altcineva care sa te merite cu adevaratwinkingwinking:*:*:*