| PotcaPădurii a întrebat:

Astazi mi-am dat seama ca e Craciunul. Fie mi-am dat seama de ieri, cand am alergat dispeata spre ultimul magazin deschis sa cumpar o sticla de vodka pentru tata.(da, cu 140% alcool, ce stiti voi...). In fine, astazi a fost una dintre cele mai dureroase zile din viata mea. Mos Craciun(care se pare ca are greutatea unui tanc) mi-a oferit niste vanatai de toata frumusetea. Si niste (alti) colti(sau ma rog(la ce, nu stiu.)niste urme de colti) peste tot corpul. Am chelit(ei nu chiar, dar mi-am pierdut pe putin 1000 de fire de par), intrebati-l tot pe Mos. Si am mai primit si un sut in fund. Craciunul este o sarbatoare mirifica. Singua data din an cand beau mai mult e Revelionul. Apoi cred ca vine ziua mea de nastere, si apoi, ei bine apoi sunt trecuta pe un regim sanatos de apa, paie si bataie. Ultimul lucru as putea sa spun ca-l primesc in exces. Dar nici eu nu sunt ingerasul pur care canta colinde(cant, dar de alea horror, gen Ada Milea). Lasand lucrurile grave pe care le-am facut in viata(incluzand inscenarea mortii mele, fuga mea de acasa, ruinarea covorului din sufragerie(chestia aia m-a costat 360 de lei, nu e chiar o amintire placuta) cu vopsele savana(pictam un garaj si mi-a cazut vopsea pe covor. La inceput nu s-a observat, procesul de curatare in schimb, a cam transfomat covorul intr-un burete)) sunt o fiara. Nu de aia veche, nu. Adica bestie, animala, lighioana, sau cum a avut "bunul simt" sa ma descrie cineva(nu o sa-i dau numele, ma intalnesc oricum cu el diseara) sunt "salbaticuta". Adica, sunt spre drumul de imblanzire, nu. Ma si imaginez inchisa in cusca si antrenata pentru reprezentatiile la circ: "-Iar acum, doamnelor si domnilor, fete si baieti, caini in lesa si floricele de porumb varsate pe sub scaun, va prezint arahnida-sado-nebuno-mutanto-simaistiueucum imblanzita de curajosul(nu s-a gasit asa ceva inca) care va canta la tanbal cu cele 8 picioare negre, lungi si aticulate." Si cum spuneam, eu ador sau urasc Craciunul(daca te-ai chinuit sa citesti pana aici iti dai seama ca "intrebarea" asta e umpluta ochi cu non-sens)! Si asta pentru ca il celebrez 1 sfert pe Iisus Hristos(da pe-afara crestinismul din mine, ce sa zic), 1 sfer ma doar in cot de El si ma intereseaza doar cadourile(partea ateista si materialista din mine), 1 sfert imi bat joc de aceasta sarbatoarea(sa intre in scena SweetSatan), iar 1 sfert il inchin somnului meu de frumusete care imi face parul sa arate ca(,) capul unei gorgone atunci cand ma trezesc. Cam asta e treaba cu Craciunul. Si daca tot erau atatea intrebari pe tema asta, ce am zis hop-top si eu ca tot nu am o viata(daca aveti una in plus, va rog frumos sunati la 0666666666 pentru donatii). Si apoi care par, dragutul "lor" catel(o sa-l fac cadou chinezior anul viitor, poate am norocul si nimereste intr-un fast-food) mi-a mancat(asa cum am mai zis la inceput) tot parul. Frate e atat de enervant. Si acum scuipa ghemotoce ca pisicile. Asa-i trebuie. Daca ati citit pana aici, e clar ca nu avti nici voi o viata. Ma rog multora 9gag-ul le-a luat deja sufletul, deci... Si uita asa la capat de drum, voi supravietuitorii acestei imense "ciorbe de aberatii" va trebui sa raspundeti la o intrebare: Care e cel mai mare pocinog pe care l-ati facut de Crciun? Va felicit ca ati ajuns aici, IamTheSpider!

19 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Am citit cam 80% din carnat si am ajuns la o concluzie:

You're the best! Dai si tu o Vodka? Iti dau si eu o caramea.

| PotcaPădurii explică (pentru Bogdanux):

Doar 80%? Din 140%? Fie... Oricum Vodka ti-am pus-o sub brad(daca nu o gasesti ti-a furat-o iepursul de Paste)Pastreaza carameaua. Am amncat oricum prea multe dulciuri...

| Bogdanux a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Alice Cooper ai ascultat azi?

| PotcaPădurii explică (pentru Bogdanux):

Of course. Cand tu imi raspundei la intrebare, ce crezi ca faceam eu?

| Bogdanux a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Dansai in jurul bradului pe Alice Cooper?

| PotcaPădurii explică (pentru Bogdanux):

Da. Si am luat marker-ul negru, iar acum o treime din globuri au ochii lui Alice Cooper pe ele.

| Bogdanux a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Nice. [si asta ca sa inchei si sa nu mai fac carnati de conversatie, desi exista privat].

| Kazimir a răspuns:

Nu știu... eu sunt și amețit de la băutură și high de la salvie...
Crăciunu e o sărbătoare pentru travestiți...

| MâţulMov a răspuns:

N-am inteles nimic, dar mi s-a parut destul de ok, adica, tot ce-ai scris acolo, suna bine, mai ales numarul de telefon happy

| MyObsession a răspuns:

Aiaiaiaia,starea dă mahmureală, daaa...Ieri am gustat din toate :3

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Too long, didn't read. Well hello there, 9gagger, how you doin'?

| Foxie2 a răspuns:

WoW ce de-a cuvinte! http://myfacewhen.com/17/

Am si eu o intrebare: De ce beti ca disperatii? Parca ar curge mierea la vale cu tinerete fara batranete si viata fara de satan.
Mi se pare mie s-au deja e o obsesie?

| PotcaPădurii explică (pentru Foxie2):

Pai daca nu mai avem laptic. Noi ne-am facut provizii numai de bauturi alcoolice, dar am uitat de laptic. Acum magazinele sunt inchise...

| AnneBre a răspuns:

Nu îmi vine să cred, dar am citit. -.-
Şi ştii la ce concluzie am ajuns? NU ARE NICI UN SENS!

| Bogdanux a răspuns (pentru AnneBre):

Ok, avatarul tau m-a spart.Din nou.

| AnneBre a răspuns (pentru Bogdanux):

Asta are şi întenţia.

| TheScamy a răspuns:

Bro,nu citesc atat.Si,OMG! you are girl:O

| BlueBolty10 a răspuns:

A citit cineva tot?
Apropo,cand scrieti ceva, toti, daca e de mai mult de o prop. sa nu fiti siguri ca citeste toata lumea laughing

| RalucutzaFarmer a răspuns:

Nai avut un Craciun palpitant deloc eu am citit tot ce ai scris si ma doare capu n-am inteles nimic