| TeoPT a întrebat:

Atenție, alertă de gradul -1. Mai mișcă cineva pe site-ul ăsta de când m-am cam lăsat de el? laughing Nu se poate ca toți epicii care erau pe-aici să se fi evaporat.

Zic și eu, pentru binele site-ului thinking

40 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Bine zis epicii siteu-ului...nu epicii t/a!
Cine a ramas a ramas ca sa ajute....nu ca sa mai stea pe categoria asta

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Apache):

Io de când sunt aici nu am ajutat pe nimeni. şi totuşi îmi plimb hoitul pe la toate categoriile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Auzi, as vrea sa te intreb ceva de ceva vreme.
Am vazut niste raspunsuri de-ale tale, ca acesta, in care tot ziceai ''nu imi place sa ajut/nu am ajutat pe nimeni niciodata''.
Paradoxal, vad alte raspunsuri, predominant cele de la intrebarile despre chitare, muzica metal, in prezent. In trecut, de pe contul tau sters, Woodenpints, am vazut si despre mai multe subiecte la care chiar incercai sa te faci util. Si la cele mentionate in prezent vad ca ajuti. Nu faci doar misto de retardati (si nu te condamn pentru asta, ca si eu o fac, dar inainte nu o faceai mai deloc).
Daca nu iti place sa ajuti, de ce o mai faci?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu aş numi-o chiar ajutor. La întrebările despre chitară,mă simt puţin obligat să luminez pe cineva şi să le dau pasiunea mea şi altora. Probabil că nu obligat este cuvântul pe care voiam să-l folosesc,da' nu-mi vine în minte altul.
Ştiu cum este să fii începător la chitară,să ai o mulţime de nelămuriri şi nicio soluţie,pentru că sunt unele cazuri,în care nici google-ul nu te ajută,sau te ajută prost. Pe oamenii ăia care vor să facă ceva,vor să investească timp în ceva cum este chitara,parcă vreau să-i încurajez puţin... dacă eşti prea băgat în ceaţă, poţi renunţa uşor la instrument, şi cunosc destule cazuri.
Nu-s aici să ajut. Mă refer la ajutorul acela pe care toţi în aşteaptă.
Din toate întrebările de pe TPU, care teoretic cer un răspuns, 50% sunt inutile, iar 40% se pot rezolva cu un simplu sărci pe sfântu' gugăl. Nu-s aici să le fac treaba altora,să strâng puncte,să cresc în rank sau să primesc camere video,reportofoane,lanterne,mărgele şi tot felul de cadouri de bâlci care se oferă lunar.
Mai bag şi câte un răspuns aşa,de care se poate agăţa cineva, dar nu-mi place să le rezolv problemele altora, pentru că eu le rezolv după principiile mele, pe care nu prea le are nimeni de aici.
Şi oricum, să fii util nu-i nici măcar la fel de amuzant cum este să iei pe cineva la mişto.

Răspuns utilizator avertizat
| Woodenpints91 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Neah,nu mă înjosesc atât de mult nici pentru bere&ţâţe laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Mai, am auzit ca tie ti-a crescut stii tu care madular invers, prin carne, de urinezi pe partea cealalta din spate. Si duci lipsa din cauza ca nu poti regula nici o sticla de lapte, asa ca speri la un sex (virtual, cum altfel?) din partea mea, dar surpriza, viseaza in continuare, ca nu o sa ai. Daca tot vrei sa mi-o pui, afla ca nu o fac cu oricine.
Vrei sa o faci pe un troll matur, ai succes cu unii, dar pe mine ti-am mai zis, nu ma impresionezi, aaa ba da ma impresionezi in sensul ca ma amuzi.
O placi pe aliceinchains. Stai calm, eu nu sunt geloasa ca nu am pe cine si de ce. Mai stiu pe cineva care o place.
Imi vorbesti cu ''pussy''. Mai stiu pe cineva care o face.
Ma faci plangacioasa. Mai stiu pe cineva care ma face asa.
Te pasioneaza cititul, si nu e rau. mai stiu pe cineva.
Esti antipatic, pardon, Antipatic.
Recunoaste odata, eu te-am intrebat frumos in privat daca nu voiai sa se afle, dar acum nu imi mai pasa. Recunoaste odata!
P.S: imi place avatarul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Eu cred ca multi te-au propus ca userul lunii (remember cati te-au ales pentru userul anului), dar adminii te urasc. In special Legii. Stii tu ce zic.
Dar chiar, am auzit ca iti plac sanii, dar ce naiba vrei sa faci cu ei laughing? Sa ii pipai, sa ii admiri, sa ii... ma rog, asta nu se poate face ca nu sunt gauriti, asta nu inteleg. Ca ma gandesc ca iti poti face propriul paradis daca iti cumperi cateva baxuri de bere si intri pe boobpedia. Mai mult iti trebuie? Nu cred.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Eu, drogată? Nu o să iau și nu am luat niciodată porcăriile alea menite să ajute lașii să vadă distorsionat realitatea. Nu mă simt așa.
Știu de ce te dai la mine. Și stiam. Mi-ai mai zis. De ce am ajuns să îmi pese așa de mult de viața virtuală e trist și nu te privește, adică nu privește pe nimeni în afară de mine. Dar gândește-te de două ori înainte să te amuzi deoarece nu schimbi nimic, satisfacție... ce satisfacție, omule poți să primești? Nu știu dacă e dovadă de prostie ce spun eu aici, poate tu asta crezi, dar e mai mult o sensibilitate să zic așa. Mă enervez când sunt acuzată pe nedrept/clonată/confundată în aaaabsolut orice ocazie, nu doar aici, în virtual.
Și ba da, tu ești. Nu mă poți convinge că nu ești tu și sunt încăpățânată. Măcar nu te mai ascunde atât, doar nu îți pasă de viața virtuală, nu?
Pa și pupu.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Da, nu mă refer la drogurile de genul. Mă refer la cele puternice.
Foarte bine, gândirea ta pe care mă străduiesc să ți-o respect, dar asta nu înseamnă că îmi convine.

Răspuns utilizator avertizat
| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

O femeie care să ţină o halbă de bere între ţâţe. Prea tare!

| Bogdanux a răspuns:

Si-au luat concediu pe termen nedeterminat.

| MâţulMov a răspuns:

Tu cine mai esti?

| MyObsession a răspuns:

Degeaba ai venit, nimeni nu mai e -.-

| AlinaaAli a răspuns:

Pune o intrebare mai "anormala", sa vezi cati sunt pe aici, ca vin toti din concediu special pentru tinehee hee

| Polaris a răspuns:

N-avem.

| Dumnezău a răspuns:

Epicii da-i dracu', eu tot fabulos am ramas de cand am inceput epopeea cu Dumnezău.Ca fapte mai diverse din ultima juma' de an, Wooden a tot jucat conturile, duelurile Ema-raymusic s-au intensificat, Legiuitoarea tot sablon a ramas, NOname a luat o pauza, greece tot urca in "faima", au mai aparut niste epici(IMC90, GenOm, Gorath), iar T/A-ul s-a dus pe cuc.MyObsession de cand cu suspendarea intra rar, Polaris/Mihnea abia mai da, cei care activau pana prin vara anului trecut, au disparut, aici, ViezurE si Tepesu ce mai tin steagul sus, nici pe Kazimir nu l-am mai vazut de ceva timp.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Si de mine nu zici nimic, blondule? Sau eu nu sunt epica?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt blond.Nu zic nimic.Stii cum era la greci, cu zeii si titanii, adica semi-zeii? Ei, aici e la fel, esti inca semi-epica, trebuie sa te mai dezvolti mult, si oricum tu nu prea te-ai schimbat din toamna.Ca ai mai trecut prin niste multe scandaluri, asta e alta treaba.

| TheAvenger a răspuns (pentru Dumnezău):

și pe FucktheSystem unde-ai lăsat-o? ea nu-i epică?laughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru TheAvenger):

Ea e prea mică pentru a fi epică, nu atinge înălţimea necesară laughing. Poate fi cel mult ajutor de epic thinking

| Cristianne a răspuns:

Uite-mă, nu am dispăruuut, sunt aiici.

| GhostStar a răspuns:

Sunt inca aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si, cine te mai plimbă în lesă?

| Ţepeşu a răspuns (pentru anonim_4396):

E o ****ă în cur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ţepeşu):

Adică?

| Ţepeşu a răspuns (pentru anonim_4396):

Arrabella... O infectă de care ar vrea tot T/A să scape.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ţepeşu):

Aaa... nu ştiam. Dar chiar pare infectă. Ai dreptate. Ignoraţi-o şi vă va lăsa în pace, dacă nu îi acordaţi atenţie se va plictisi şi îşi va lua tălpăşiţa singură.hee hee

| Ţepeşu a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi asta e faza, că nu îi dă nimeni ignore. Ea mi-a dat ignore şi mi-am făcut un alt cont numa ca să-i zic să îmi sugă... mâţu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ţepeşu):

Păi să îi dea. Dacă nu îi dă nimeni, să suporte ei.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru Ţepeşu):

Da! imi provoaca repulsie cu caracterul ei grobian! Halal om! sau mai bine spus `un om abject`

| AlinaaAli a răspuns (pentru Ţepeşu):

Eu i-am dat de prea mult timp oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, alertă de gradul -1. Îmi vine să te joc în picioare de nervi. M-ai enervat. Şi cine s-a evaporat? În aia mă-tii, eram utilizatoarea ta preferată, nu m-am evaporat, mă simt jignită şi ignorată de tine, scumpi!
Dar mă bucur că ai pus o întrebare. Una din asta a pus şi Ciiuzzy curând:
Nu pot da copy-paste la link nu ştiu de ce.

11 Martie 2012
Ciiuzzy intreaba:
Hei T/A - nu am mai postat nimic din vara, cum mai e TPU-ul? Comeandtellsomething, Jelly, Vacutzapoartatanga - mai existati?
Este foarte bine că te-ai lăsat de TPU. Ne-am tâmpit cu toţii care eram buni odinioară (ştie Aero ce zichee hee )numai tu ai rămas normal din prietenii mei.
Dar acum te întreb eu: tu mă mai apreciezi ca înainte? Nu mă simt. Ah, şi nu sunt îndrăgostită de tine, stai liniştit. Dar da, majoritatea,, epicilor,, au plecat deoarece site-ul s-a dus naibii de la ultimele schimbări şi ei au o viaţă de îngrijit şi în realitate. Sau s-au implicat în proiecte mai interesante decât TPU, cum e Mihnea.

| TeoPT explică (pentru anonim_4396):

Ce frumos, poți să nu mai faci chat pe întrebare, dacă nu cer prea mult? laughing
Și, soro, nu mă lua cu "eram utilizatoarea ta preferată". Sunt și eu conștient de faptul că încă mai exiști pe-aici, și nu mi-am confirmat asta pe TPU după cum bine știi. Mă întrebam însă, dacă mai sunt și alții care încă există pe aici.
În fine, mersi de răspunsuri, așa cum îs ele laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Hai lasa cum am raspuns eu si intra pe mess pe vizibil, vorbim acolo despre asta daca vreihee hee

| BabyLooneyTunes a răspuns:

Mai misca, asa, mai plictisiti... dar s-au mai lasat cativa ca tine.
Un sfat: nu te intoarce! Aici pierzi prea multe minute sau ore nemeritate de site-ul asta.