| ๓ยเ a întrebat:

Mai misca cineva pe site-ul asta de cand m-am cam lasat de el? Nu se poate ca toti epicii care erau sa cada in groapa.

14 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

De ceva timp (câteva zile) nu mai circulă nimeni pe la T/A... Două, trei răspunsuri la o întrebare... poate chiar câte unul sau niciunul. După invazia de "căutători de bancuri" a dispărut tot...

| anonim_4396 a răspuns (pentru CastraveteMurat):

Eu sap in gradina in speranta ca voi gasi ceva bun pentru T/A, poate o rama cu simtul umorului.

| CastraveteMurat a răspuns (pentru anonim_4396):

O da, râmele au simțul umorului foarte dezvoltat. Dar ne mulțumim și cu un gândac ceva. :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru CastraveteMurat):

Si eu ca o nesimtita am omorat trei gandaci astazi, dumnezeu sa ma ierte!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Tu cine esti?!

| ๓ยเ explică:

Mufla, NOBODY, cineva?

| ๓ยเ explică:

NOname, AudImagini, haideee

| Apache a răspuns (pentru ๓ยเ):

De cand are treaba Noname cu t/a?

| ๓ยเ explică (pentru Apache):

Exact!

ooo, deci tu n-ai cazut in groapa dar ti-ai schimbat imaginea

| Apache a răspuns (pentru ๓ยเ):

Da......acum 2 luni

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Who the f"ck are you and what the f"ck do you want?

Este a n-spea intrebare de genu' in intervalu' 04-05 aprilie 2012.
Da, au plecat toti.
Acceptati realitatea!
N-au cazut in groapa, au cazut in hazna.Happy?

| Woodenpints91 a răspuns:

Mă mişc...

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Lumea este intr-un` du-te -vino `pe site-ul asta asa ca s-ar puteasa nu ii mai gasesti pe cei ce erau odata. happy