| Cristiano9s a întrebat:

Salut!
Am și eu o mare problema, recent mi-a venit ideea de a face stream, am instalat obs, totul ok, problema este în momentul când îmi adaug alertbox ul pentru subscribers în obs, când îl testez din site merge, apare totul, insa în momentul când sunt live și se abonează cineva, nu îmi da nimic, nici o alerta, căsuțele de alerta sunt bifate pe on, am vizualizat și tutoriale pe yt însă nimic, am încercat sa mi creez si după alte site uri, si din streamlabs obs însă nimic, poate fi ceva de la Windows(10)? va rog dacă se poate un sfat, mulțumesc

Răspuns Câştigător
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Sunt de parere ca, aplicația OBS este plină cu setări, si iti pierzi timpul. Am auzit de la un youtuber de aplicația XSplit Broadcaster si am descărcat o si eu. N am avut probleme, n am stat sa fac setări, e foarte usor de introdus link-ul de fllws, donatii. Iti recomand sa o descarci si tu! Este gratuit si mult mai eficient parerea mea ca am folosit o.

| Cristiano9s explică (pentru AlaSwek):

Salut, mersi de răspuns în primul rand, o sa încerc și cu aplicația menționată de tine, sper sa meargă, de o săptămână îmi pierd nopțile sa îmi dau seama cum sa fac cu alertele, am reinstalat și Windows ul, te anunț dacă persista problema

| AlaSwek a răspuns (pentru Cristiano9s):

Mult succes!
Uite aici un link: https://www.xsplit.com/broadcaster
Bafta!