| AnonimusPorumbos a întrebat:

Ati baut vreodata apa?

Aceasta este o gluma, tratati-o ca atare! laughing)

Răspuns Câştigător
| umbrax a răspuns:

Nu am baut niciodata apa eu beau domestos

21 răspunsuri:
| anad a răspuns:

NU, ca noi românii avem o vorba: "apa nu-i buna nici in galosi"!

| darrio2007 a răspuns:

Da.Ce-i aia?

| Speed99 a răspuns:

Nope. Imi e frica sa beau... daca ma inec?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ce-i aia?

| Yasmin875 a răspuns:

Da,in fiecare zi.Eu am dat un raspuns serios deoarece intrebarea trebuia sa fie la trivia/amuzante ca sa iti răspund ca atare. laughing

| 00AName00 a răspuns:

Nu.Credeam ca nu exista "apa" pe planeta.

| Weedier a răspuns:

Eu ştiam că fantomele nu au nevoie de apă, dar dacă îmi aduci o să încerc.Te aştept diseară în cimitir.

| Jakoban a răspuns:

Nu,niciodata apă udă pentru ca ingrasa eu tin cura si breau numai apa uscata.
Aaa si apa plată dar din aceia călcată bine in picioare
Doar apă de import

| anad a răspuns (pentru Jakoban):

De la apa plata (mai ales ca o calci bine in picioare!) poti sa faci picior plat (platfus- prabusirea boltilor longitudinala si transversala ale piciorului.)!

| Klaryssa a răspuns:

Whaaaaattt?!?!?! Sa beau apa? Doamne feeerii! Vrei sa mor? Nu draga oh go on eu beau doar otrava de soareci naturala si mananc doar cozi de veverite ecowinking tu ai baut vreodata apa?

| Disharmony a răspuns:

Da. Apă oxigenată.

| AleXisAleXis a răspuns:

Nu am baut niciodata. Ce este ``apa``? Ce gust are? Merita sa incerc?

| Chronicles a răspuns:

Sunt chiar curioasă să aflu ce mai e şi chestia aia aşa de... udă.

| CuteCurly a răspuns:

Nu, doctorul meu veterinar mi-a spus sa ma feresc de ea, este otravitoare si in doar cateva secunde pot face Cancer!
Asa ca mai bine beau otrava este delicioasa. V-o recomand pe aia de soareci!

| IchigoFullbring a răspuns:

Eu beau benzina!
si nu va faceti griji...nu mor deocamdata

| Rooksee a răspuns:

Niciodata. Apa bea din sangele meu ca e hranitor.

| sucul a răspuns:

Eu nu beau apa.eu beau suc :0 socant?

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Nu, ce e aceea :O? laughing

| FabYan0 a răspuns:

Intreaba pestele...
Stiai ca Chuck Norris o inecat un peste? :O
Eu nu beau ca ma transform in sirena... Nu ati auzit nimic straight face
laughing

| Amneziedevise a răspuns:

Nu. Mă tot gândesc să beau, dar îmi este frică.
Dacă este prea udă?