| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Ati castigat o calatorie in spatiu big grin pentru 2 persoane pe durata unui an, trebui sa luati cu voi un membru TPU, dar de sex opus big grin! Pe cine luati si ce va propunetii sa facetii timp de un an in spatiu cu acea persoana?hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, pe tine te las sa pleci cu bro, stiu ca asta iti doresti tongue
eu plec cu ursulika, pe noi nu ne vrea nimeni...
@ursulika, deci? cu ce crezi ca ne putem ocupa timpul pe acolo? ce idei ai? laughing

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, eu pot sa iau pe cineva de acelasi sex? ca sa fiu mai cu mot? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, care cafea? bro nu bea cafea laughing
@ursulika, asa ramane, plecam noi doua, ei nu-si dau seama, dar acolo oricum ne intalnim, la cati s-au inscris... o sa facem ce vrem si cu cine vrem, nici nu mai trebuie sa alegem pe cineva rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un singur user? De sex opus?
Pai... Shinbatting eyelashes
Un an... destule de facut, cu sigurantalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ursulika, daca nu le convine, sa plece! cine-i pune sa stea? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav, oare de ce nu te mai amuza nimic in ultimul timp? totusi, intrebarea a fost postata la trivia/amuzante...Nu te inteleg...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lora
,,
Uff, rasuflu usurata cand am vazut cate raspunsuri sunt am crezut ca l-a rapit deja una pe nony.

Deci il iau pe nony. Ce imi propun? Nu obisnuiesc sa fac planuri mai ales pentru o calatorie, vin toate de la sine si cu nony oricum timpul zboara. ''

Stai linistita tu, ca pe nony nu ti-l ia nimeni.Este numai pentru tine, sper sa va potriviti.Asta daca nu ti-l sufla vreun barbat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezent, lipsesc si eu citeva ore si deja vad lupte si trinte laughing Vai vai cite dispute sint aici rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lora
,, Am incredere in nony ca este suficient de barbat.
''
Thoooamne, cati ani ai tu? Chiar nu ai vazut un barbat adevarat pana acum? Offf! Lasa ca te ajut eu sa vezi un barbat adevarat.Nu ma vei uita in viata ta.De unde esti, din Baia Mare? Lasa ca vin pe acolo in cateva luni si te ajut sa decoperi ce inseamna cu adevarat un barbat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lora-pentru tine fac orice. Unde esti? Spune-mi si eu vin sa te caut.Nu vei regreta vreodata ca m-ai cunoscut. laughing

| toto a răspuns:

Eu as lua-o pe furni.