| Deny_8368 a întrebat:

Cum va`ti putea imagina o calatorie in spatiu?winking

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

``I can fly! :X:X `` cred ca spune tot laughing

pai un loc nelimitat in care as putea ``zbura`` toata ziua :X (cat tine ziua pe Terrabatting eyelashes ). as ``vizita`` planetele din sistemul solar :X as purta costumul acela funny de astronaut :X. in cate`va cuvinte : O calatorie perfecta

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O amintire vie care nu moare niciodată.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

O vizita scurta pe Pluto.Planeta aia e pur si simplu fascinantaday dreaming
Si m-as intoarce acasa nu inainte de a privi planeta din exterior si de a lacrima pentru prima data dupa mult timpworried

| alex_9231 a răspuns:

Mda.naspa...extraterestri, fantome care te bantuie ceva naspa ...mai bine imagineaza-ti o calatorie prin taralaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damn mi-as da si viata pentru o calatorie in spatiu(nesfarsita si imposibila) sad