| Mocşiiiii a întrebat:

Hei kiss Sa spunem ca ar trebui sa mergeti intr-o calatorie si puteti sa luati doar 3 lucruri... care ar fi acestea? >:

Răspuns Câştigător
| Urzică a răspuns:

Să vedem.
Costum de baieeee... la ***!
Adica beach.
Telefonul mobil... şi calculatorul. dăăă rolling on the floor)))

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Frigidreul,calculatorul si televizorul!
*asta spune multe nu :? *

| Comeandtellmesomething a răspuns:

3 prezervative

| Kazimir a răspuns:

6 doze de bere, inca 6 doze de bere, prezervative cu gust

| pinguinuVerde a răspuns:

Un telefon, bani, şi o sticlă de tequila.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

3 in 1:dictionarul ortografic, ortoepic si de punctuatie al limbii romane.

Răspuns utilizator avertizat
| Lisa a răspuns:

Sincer, as lua telefonul unde as avea acoperire toatala smug, laptop cu wire-less unde as avea acoperire totalalaughing si o carte despre "cum sa te descurci in salbaticie" si o carte "Gloss, parfum si galbenus" unde explica metode naturiste in orice situatiehee hee.
Stiu, sunt partu dar cartile se numera ca un grup=> UNU laughing).
OK.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Laptopul, telefonul si pisica mea

| Shift a răspuns:

1.Telefonul [pe care am melodiile preferate, jocuri] cu tot cu casti.
2.O cutie plina cu dulciuri.
3.Un bax de bere.
Deci...cand plecam?big grin

| Deea03 a răspuns:

Pai:

1. Kazi

2. Sotia lui Kazi

3. Musca

| AliceHappyGirl a răspuns:

Telefonul, laptop-ul si o lada frigorifica.

| unknown3243 a răspuns:

PC+net,TV,banii. Vroiam sa mai scriu si mustata.

| fatakochicaprui a răspuns:

Telefonul,leptopul si [isika desii stiu ca pisika nu-i uun llucru dar tin foarte mult la ea