| ايرينا a întrebat:

Ati facut cuiva o farsa? Care a fost aceea?kissIntreb si eu de curiozitate!kiss

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| juniper a răspuns:

Sa vedem, de fapt mie mi s-a facut farse, de la fratemeu. A cumparat un paianjen din cauciuc si m-a speriat cu el, in sensul ca l-a pus in patul meu laughing

| Bishop a răspuns:

Eram in pauza si in fata mea cu 4m era un coleg (cu spatele la mine), iar langa mine era un alt coleg. Eu imi scot telefonul si il sunt pe ala din fata mea cu numar ascuns si ii zic: "Stiu cine esti, te pot vedea vin dupa tineee" si am inchis. Ala se uita nedumerit si speriat pe fereastra, pana cand l-a vazut pe cel de langa mine ca radea, si a inceput sa-l injure pe ala si sa spuna ca el a sunat. Suparat ala a luat scaunul de la catedra si fugea dupa celalalt prin toata clasa sa-i dea cu el in cap laughing si in fuga zice ala "Nu eu ba!" si bineinteles a aratat cu degetul spre mine. Din fericire nu m-a alergat si pe mine sa-mi dea cu ceva in cap laughing cat despre celalalt, cine l-a pus sa rada?! laughing

| Pho3nix a răspuns:

Eram la liceu odata. Si l-am sunat pe un coleg cu nr ascuns si m-am dat drept un politist. I-am zis sa iasa in fata liceului ca este cautat de politie si este ceva foarte grav.
Eu m-am dus repede un curtea liceului si l-am vazut pe colegul ala ca vine. Se uita in jur, tremura tot de frica si mai avea putin si plangea laughing. Se uita la mine si imi zice ''Ba, ma cauta politia, ce am facut?''. Avea o fata, mi s-a facut si mila de ellaughing.

| Dorinel a răspuns:

Prin cls a 8a...Am rupt un picior de la scaunu de la catedra... spuff vine profa de isto[o baba nebuna si grasa]...deodata BOOOOOOMMM cu craci in sus laughing desigur ma costat un 2,-3p scazute la purtare...laughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

De 1 Aprilie la scoala, i-am facut o farsa unui prieten, am pus pe scaun un balon din ala care face zgomot ca si cum ai trage vanturi laughing

| ايرينا explică:

laughing laughing ~mai astept si de la altcineva~!kisssi Gabystelistu95 iti multumesc ca raspunzi la intrebarile mele!

| ايرينا explică:

Off..ai speriat baiatu"kiss

| dragosh a răspuns:

Gabystelistu95, de aia am avut si eu, si am dus'o la liceu anul trecut.laughing
Am mai avut cu vreo 4 ani in urma si spray cu extract de "handel"laughing.scuzati'mi expresialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tari toate fazele citite!

| 61n4 a răspuns:

Da sti cum e sa suni pe cineva nestiind al cui este numarul si aceea pesoamna sa fie cu tine in camera?
cand am intrebat cine e ca m-a doar ce vausem 2 apeluri de la nr respectiv sa inceapa sa se manifeste in spatele meusi sa se crizeze iar cei dn jur sa moara de ras... tu nestiind de ce?laughing)
noi am ras cu lacrimi laughing ...nah nu a fost o farsa a fost mai degraba o intamplare haioasa big grin

| myhaitza_3919 a răspuns:

Eu cu un prieten de al meu am vorbit pe mess cu un coleg(andrei) si ne-am dat drept o fata si i-am propus o intalnire(binenteles i-am aratat poze, i-am dat nr lu sorumealaughing etc.) a 2 zii la scoala toata cls aflase despre asta dar nimeni nu i-a spus aluia(prima idee a noastra a fost sa ne ducem noi acolo(unde i-am promis aluia ca ne "intalnim" ))dar in timpul orei de franceza ne-a venit ideea de-al inbraca pe un alt coleg(mihai) in fata(am adus peruca, fusta, sutien si multe astfel de lucruri)si l-am trimis acolo(bineinteles ca noi eram ascunsi peste tot)...Cand ala l-a vazut pe Mihai nu mai stia pe unde sa fuga, mihai venind spre el sal stranga in bratelaughing...la un metru de el andrei l-a recunoscut dupa mustatalaughing...rolling on the floor...Si noi binenteles cazuseram de ras din pom, de dupa tufisuri, din multe alte locuri...