| deeyutzza94 a întrebat:

Buna!
Acum sunt la o prietena si vroiam sa va intreb daca stiti niste repedii de "mintit" ca ai febra pentru ca vrem sa facem o mica "farsa" cuiva in legatura cu o raceala.Stiti cum facem sa avem febra?

Răspuns Câştigător
| CrazyGirl2 a răspuns:

Lipeste capul de calorifer si tai acolo un pic pana esti ferbinte.sau incearca sa iti pui capul aproape de o veioza puternica, pana te incalzesti si pari a fi bolnava. faci o fata de caine plouat si ai rezolvat`o.garantez
bafta!
pace!

2 răspunsuri:
| cobritsA a răspuns:

Buna! Daca vrei sa faci febra,mananca creta, nu are un gust asa de bun, dar daca vrei sa faci o farsa.Nu cred ca exista alta modalitate.Bafta
O zi buna si sa va distratihappy

| syro a răspuns:

Mancati creta si face-ti febra instant pentru cateva ore dar totusi o sa puteti sa va distrati