| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Care e cea mai,, proastă" sau deplasată farsă care i-ati facut-o cuiva?
Mersi

7 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu fac farse. Mi se pare de prost gust.

| maphiotul a răspuns (pentru Lioana):

Atunci ce rost are raspunsul tău? laughing
Intrebarea se adreseaza celor care fac farse, nu,, oamenilor serioși și plictisitori" happy

| LordCristobal a răspuns:

Cele mai proaste farse pe care le-am făcut sunt:
1.I-am tras chiloții jos unui coleg la vestiar după ora de sport.
2.Intr-o pauza de la școală am tras scaunul de sub un prieten și acel prieten a căzut urat și zgomotos și a fost supărat puțin pe mine.

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Observ cã doar farse deplasate nu se mai fac,.

| VMarceline a răspuns:

Am legat un bolovan cu o sfoara și am prins o sus. Când a venit persoana respectiva s-a rupt sfoara și i-a picat bolovanu' în cap, evident că i am spart capul. N am pățit nimic că fugisem de la locul întâmplări.

| maphiotul a răspuns (pentru VMarceline):

Excelent
Felicitari