| Reew a întrebat:

Ati vazut vreodata o fantoma laughing? Eu nu am vazut, dar cred ca ar fi interesant daca as vedea una happy.

Răspuns Câştigător
| xNirvana a răspuns:

N-am vazut da mii e intampla ceva ciudat. Am mancat un baton de Twix apoi, am pus ambalajul pe masa si a inceput sa e tot miste :s. Lam luat de acolo si l-am pus pe pe un dulap de bucatarie si tot se misca. Mam speriat rau xD si apoi a venit o prietena la mine si can d sai arat nu se mai misca. Cred ca era de la curent [nu electric]D:. Da a fost ciudat rolling on the floor

9 răspunsuri:
| Reew explică:

Habar nu am daca exista sau nu laughing de asta si intreb daca ati vazut vreodata una big grin.

| Reew explică:

@O prietenie trece si prin foc :X Nu trebuie sa-ti ceri scuzewinking, deoarece ai tot dreptul sa te exprimi si sa iti spui punctul de vederewinking happy.

| ELD a răspuns:

Exista? Nu stiam.Bye!

| Andutsaa a răspuns:

Daca e fantoma e clar ca nu o poti vedealaughing doar ce face ea:p, pe la mine prin casa se aud zgomote, chestiilaughing si na` nu stiu ce sa credlaughing

| LittleandLiars a răspuns:

Dac as vedea una as tipa prima data apoi as trece prin ea sa vad senzatia... apoi i-as spune sa ii sperie pe cei care ma enerveazahee hee (stiu ca nu ai zis sa zicem ce am face daca am vedea una dar vroiam sa zic {scuze} )

| Narfundo a răspuns:

Eu le audrolling on the floor

| Narfundo a răspuns:

Diydutziyk iti voi spune o intamplare! Eram acasa ...singur.Stateam in pat si ma uitam la tv. M-am intors cu spatele la tv si am incercat sa dormlaughing. Am auzit ca si cum a trosnit ceva prin casa si m-am speriatlaughing, nu am vrut sa ma mai intorc asa ca am ramas in aceeasi pozitie.Ascultam la tv si parca se dadea cand mai incet, cand mai tarerolling on the floorsi am zis ca sunt prea obosit. M-am intors dintr-o data spre el si s-a facut purici. Mi-a stat inimastraight face{glumesc}. si asta e miraculoasa povestetongue.Am auzit ca nu este bine sa trosneasca mobila, tv sau orice prin casa noaptea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai vrea sa vezi una. Cred ca te-ai speria foarte tare!

| ducu1991 a răspuns:

Nu am vazut dar ar putea exista