| nairb a întrebat:

Cine a vazut vreodata o fantoma?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Sorry, dar nu exita fantome.

| Biiiiiia a răspuns:

Nu am vazut niciodata si nici nu mi-as dori:-ss.
Dar, pot spune ca, eu una cred in acestea fantome.
De ce? Pentru ca mai mereu, mai ales noaptea simt ca ma urmareste cineva, ca e cineva langa mine si cand ma intorc nu e nimeni, dar totusi simt ca e cineva.
Tu ai vazut vreodata o fantoma?

| kate68 a răspuns:

N-am vazut dar uneori mie foarte frica in privinta asta
stiu mi-e rusine de asta deoarece am 13 ani dar uneori noaptea la intunericul dezastruos vad un scaun sau ceva
floarea de la pervaz, sau calculatorul, mi se pare ca sunt monstrii
dupa care in weekend vizionez anumite chestii cu fantome
ceea ce ma face sa cred mult mai mult in ele

http://www.youtube.com/watch?v=Nd-riix-_kw

http://www.youtube.com/watch?v=2s9BVjptygk

urmareste videoclipurile de mai sus si ai sa ai aceleasi sperieturi ca mine
tot imi zic ca nu exista fantome
dar iata doveziile!
deci e clar ca exista
desi multi spune:"sunt facute pe calculator" "trebuie sa existe o explicatie logica" baliverne peste baliverne asa spuneam dar as vrea sa mai spun dar viata asta
iti recomand sa vezi videoclipul( e fara fantome)

http://www.youtube.com/watch?v=INBeRWeelnw&feature=fvst

funda?:X

| St3fa a răspuns:

Mortii!

| Snoke a răspuns:

Noo. n'ai nici o treaba ca fantomele exista.nu fac rau, adica. nu stiu frate cine stie, poate unii oameni din alte continente, alte tari poate au trait o experienta de genul.

Poate nu le vedem noi? Poate ele sunt acolo.

| radu123_7218 a răspuns:

Va spun eu o singura experientu cu 3 fantome pe ume iele dar daca mai vreti si cu alte fantome bagatii id-ul meu de mess radu_cristache acum sa incepem.deci eram la teren (noi avem terenul chiar langa cimitir)eram singur am vazut 3 femei (cine a auzit de iele stiu despre ce este vorba)si cand au intors capul spre mine mi-am dat seama ca sunt fantomele iele (fantomele iele au fata plina de sange si sunt imbracate in alb)si am luat-o la fuga ma uit tot in spate fantomele iele ma urmareau si m-am dus la poarta bisericii fantomele iele disparusera, daca vrei mai multe intamplari ca am cam vreo 6, 7 intamplari baga id-ul de mes ca ti le si desenez radu_cristache, msss ca mai ascultat si sper ca ti-am fost de folos