| anonim_4396 a întrebat:

Ati vrea ca intersectiile sa fie dirijate de politiste tinere, frumoase si imbracate in pantofi cu toc, ciorapi negri, chilotzei si sutien negru, cravata si cascheta de politista rolling on the floor Care ar fi efectul? Ar conduce soferii mai atent, ar fi mai voiosi la serviciu si mai iubitori in familie? rolling on the floor tongue

Răspuns Câştigător
| TeoIonela a răspuns:

N-ar fi mai atenti, pentru ca ei in loc sa se uite in trafic se uita la chilotzei negri de politistelaughingrolling on the flooriubitori in familie.hmm.nu prea.cred ca o sa stea si ore in plus la munca doar doar sa mai vada o data domnisoarele...laughing

haidi pahappy

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@adriana-nu pot sa citesc nimic din ceea ce scrii tu din cauza emoticoanelor. Poti sa pui mai putine? Inca imi,, vibreaza'' ochii de la ele. laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana_sw33ty, nu mai sint politisti sa-i dezbraci, i-am concediat pe toti, am lasat doar politiste, na laughing
Maktub, pocneste din degete mai usor, sa mai ramina ceva din visul asta, pls not worthy
Zeus, o tot caut, da daca o gasesc, al dreak sa fiu de spun cuiva, vreau sa fiu singur cu politista aia rolling on the floor
Enigmo, lasa fata, ce vrei sa reinstituim cenzura, lasa mutzunoii acolo tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana_sw33ty, cred ca ala a scapat, da acum daca l-ai dat in vileag gata, s-a zis si cu el. Politistele nu ingheata, oricit ar fi de frig, pentru ca sint HOT rolling on the floor tongue
Psiholoaga, cred si eu ca era ciine, de aia nici n-am putut minca si m-am rezumat doar la orez laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@adriana - ai vrea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana_sw33ty, ok, il iert nu-l concediez. Dar cu conditia sa ne spui in amnunt ce-i facihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana_sw33ty, pai nu-ti mai da amenda, ca e ocuptat sa-si ascunda... pixu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NUuuuu, pietonii saracii ar circula catarati pe garduri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana_sw33ty, ai dreptate, mai intii trebuie sa aiba ce sa ascunda rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adriana_sw33ty, da tu de unde stii ca are? Poate e ala care l-a vizitat pe doctor Ciomu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la urma unde e intersectia asta? Am zis destul de clar, bro, inainte sa duci copii la gradinita, sa iti iei tratamentul... offff!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maktub, ti-am spus si eu la fel de clar, duc copii la gradi, ca-mi plac la nebunie copii. Dupa care sigur, tratamentul obisnuit la terasa cu baietii... bere si mici, mici si bere si tot asa pina terminam tratamentu, apoi inapoi in in bratele talebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Vezi prea multe filme pentru adulți, ia-o mai ușor că îți crește tensiunea și nu vreau să te pierd și pe tine!
Pls, pls, pls.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Legiuitoarea, pe mine n-o sa ma pierzi niciodata, am tensiunea perfecta si sint sanatos tun happy big hug
ardnaxur1961, eu am 1, 91 si ochi de ce culoare vrei, cind verzi cind albastri, pentru ca port lentile de contact laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Bine, m-am liniștit.
Te pup.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ete sa va zic, am vazut o politista ca asta, dar priveam printr-un dispozitiv care-ti permite sa vezi prin haine si-mi arata politistele in lenjerie, hi hi hihee hee tongue