| HumaMihai23 a întrebat:

Ce parere aveti despre o tinuta care consta in sacou negru, cravata neagra, pantofi negri si pantaloni gri? Eventual si o batista rosie inchis la sacou. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dayuuum a răspuns:

Este foarte ok atata timp cat vrei purta o camasa alba. O sa arate classy si frumos happy

4 răspunsuri:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Ai uitat sa precizezi culoarea la camasa. Daca camasa este alba o sa se potriveasca bine.

| Ionut_Oana-Roxana_1989 a răspuns:

Prea mult negru in partea de sus. mai bine ai pune o cravata gri, in aceeasi nuanta cu pantalonul sau o camasa gri

| LittleRose a răspuns:

Poarta camasa alba si sper ca pantalonii nu sunt luciosi.