| anonim_4396 a întrebat:

Sa-mi spuna si mie cineva cu ce masi imbraca la banchet; eu m-am gîndit la niste pantofi negri, blugi negri strîmți, un sacou tot negru, o cămașă roz și poate și o cravata. mersi. (Funda)

8 răspunsuri:
| augu200 a răspuns:

Te imbraci cu:o fusta cu sclipici cu flruturasi frumoasa, cu o bluza cu sclipici frumoasa asa colorata, si iei si o geanta te face mai frumoasa. Te incalti cu pantofi cu sclipici si o culoare mai deschisa.Nu negru nu iti sta frumos.

| alinlovin4 a răspuns (pentru augu200):

Sigur

| alinlovin4 a răspuns (pentru augu200):

Dar sunt baiat
hai sinncer zii!

| augu200 a răspuns (pentru alinlovin4):

AAAAAAA. Daca ai zis pantofi m-am gandit ca esti fata. Te incalti cu niste adidasi cu un nike asa, iei o bluza cu un schelet asa, si cu niste blugi rupti.Nu stiu daca iti convine.Nu prea ma pricep la baieti

| RoWind a răspuns:

Eu zic ca o rochie e mai adecvata cu culori vii sau de care stii tu ca te prinde.

| RoWind a răspuns:

Scuze!

| alinlovin4 a răspuns:

Sunt baiat