| andi a întrebat:

Ati vrea sa puteti zbura? sau sa fie gravitatia pamantului de 6 ori mai mica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, să văd lumea de sus.
Nu mă deranjează nici gravitația pământului mai mică de 6 ori.
Un zbor de neuitat.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Mie imi e frica si la 1 metru inaltime... In niciun caz nu as vrea sa zbor. laughing mai bine sa fiu cu pamantul sub picioare.

| JustMeFlory a răspuns:

Ar fii ceva ffff interesant:X... dar sa zbor numai cand vreau eu, si sa nu fiu vazuta de nimeni, ca sa pot vedea ce face iubitul cand zice el k e "singurel"laughing

| sigmanet a răspuns:

Nu cred ca ne-am dori sa zburam. S-ar produce prea multe accidente aviaticebig grin

| Princessee a răspuns:

Nu as vrea sa zbor mereu.Doar cand vreau eu.big grin

| ShaKuri a răspuns:

As vrea sa pot... dar nu alta gravitatie. Sa fiu doar eu si Superman pe cer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? sa fie valurile de 6 ori mai mari?