| Eternitas a întrebat:

Atunci când se ia cineva de tine, tu ce faci?thinking

36 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Daca n-am altceva mai bun de facut ma cert, sau fac pe catelus plouat, daca am ceva mai bun de facut intru pe TPU si-l las o las in plata Domnului.

| NothingToEat a răspuns:

Ii dau una in mecla

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Nu il bagi in seama...si astepti sa se gandeasca si el si sa-si dea seama ca a gresit

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Fug mancand pamantu' si in timp ce fug dau din maini si urlulaughingDar daca-s nervoasa mai intai ii dau una unde nu rasare soarele si apoi fac toate cele de mai sushappy

| ImiPlacCerealeleNesquik a răspuns (pentru Nicky06):

Te faci de râs cu gramatica ta de cap de sniţel. -.- Recunosc, m-ai uimit total, n-am văzut minte asa mica, într-un cap asa mare, cum zicea şi Alina, i-aţi un abecedar, ai mare nevoie de romana. '' cieaw '', ''sami '', '' numi '', si în legătură cu cerşitul fundiţelor, este de-a dreptul un lucru imbecil. Un lucru penal, este ca şi cum ai cere bani de pe stradă.

| MasterSpirit a răspuns:

Il pocnesc.