| IepureleCuLopată a întrebat:

Ș-atunci i-am spus : Fracția e ORDINARĂ! laughing

Huiuiuiui.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mdeh,ai spus. Când o să scrii în teză că "numeralul e orinar" să-mi spui.

Numai eu puteam face o așa... greșală.

| IepureleCuLopată explică (pentru Musique):

Pretenaș, și eu mi-am mâncat mouse-ul... se mai întâmplă.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Eu am scris in test la romana Jon Creanga.Am luat 7.Sunt destept, am ras ca un fraier.rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Trebuia să scrii " John Branch " şi-i spuneai profesorului că vrei să-l promovezi pe Creangă şi în rândul străinilor şi-i faci un nume care să poată fi pronunţat de orice om din lume.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna idee. Poate imi vedeam nota "7+(-5)
".Deci,McNigel,chestia asta chiar s-a intamplat.laughing
Sa fi vazut numai corectura aceea minunata a profei de romana.
Nu imi pare rau de ceea ce am scris.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Bine frate, la prostia asta de intrebare chiar am ras, da-o in colo!laughing

| IepureleCuLopată explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Băi adică eu am pus o prostie de întrebare?

| FadetoBlack a răspuns:

Huiuiuiui îmi aminteşte de această ''preamărită'' nuntaşă.

http://www.youtube.com/watch?v=G17Sd3OkGzo

| P?tefaniaP a răspuns:

Huiuiuiui tau imi aminteste de melodia asta :

http://www.youtube.com/watch?v=8keaBiMjY1Y

Ce 'penibila' e melodia asta :)))

| ??c??? a răspuns (pentru P?tefaniaP):

Biata gaina jumulitastraight faceSi puiu prins de cioclaughingSerios ce cauta Horror pe T/A?thinking Da sigur e legal videoul?thinking

| EAlice a răspuns (pentru P?tefaniaP):

O Doooaamne, chiar e cea mai "penibila" si chiar tampita melodie laughing))

| P?tefaniaP a răspuns:

Nu, stiu cumatre ExCeeL4you laughing

| P?tefaniaP a răspuns:

Intreaba-l pe Basescu ca el e mai cultivat in asemenea specimene, doar spuneam si eu. laughing)