| dedegirll a întrebat:

Auziti stiu ca intrebare prosteasca dar daca un barbat f**e o oaie. oaia o sa nasca pui jumate om jumate oaie? In fine.

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Si eu stiu una la fel de prosteasca inspirata din a ta, daca un berbec *** o femeie si iese un @dedegirll, nu-i asa ca este o noua minune a lumii?

12 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Şi dacă un bărbat fte un papagal de exemplu ce iese oare?thinking Sau dacă... un hamster:-s.

| Xonia a răspuns:

Oaia nu o sa ramana gravidalaughing
E imposibila imperecherea intre alte specii

| Floreenofficial a răspuns:

Nu va naste nimic oaia respectiva. dar va ramane cu un soc pe viata. oricum n-are cum s-o violeze ca ii dai niste copite in cap sau se intoarce si ii mananca organu'.laughing

| Диана a răspuns:

Ai ganduri de zoofila?batting eyelashes

| Elle2117 a răspuns:

Ne va invada o noua specierolling on the floor

| Turquoise a răspuns:

Buna
Exact la raspunsul lui @hombre m-am gandit si eu, dupa aceea am vazut la ce categorie ai pus intrebarea si incerc sa respect asta laughing.
In caz ca se gaseste vreun ciudat sa intretina relatii sexuale cu o oaie, oaia nu ramane insarcinata.Si nici daca inghite sperma nu ramane insarcinata o_O.

| thealchemist a răspuns:

OMG, ce intrebare...
intrebarea ta e provocativa, dar cred ca are sens, cel putin cu privire la tine. cei ca tine ar trebui prin lege sa fie obligati sa aiba relatii sexuale numai cu animale pentru a elimina sansa de a procrea si ca progeniturile lor sa continue sa puna astfel de intrebari.

| Simona a răspuns:

Doamne, oare e posibil sa faca cineva asta?!
dar tinand cont ca este la aceasta categorie, vreau sa cred ca e o gluma

| al3xxandra a răspuns:

Imposibil sa ramana gravidalaughingdoamne...mah numai la aprostii va ganditzi?laughing

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu e posibil caci sperma umana nu e ''potrivita'' pentru oaielaughing. Trebuie sa fie compatibili pe la cromozomi!

Daca mergea am fi vazut oameni cu copite si coarne, cu blanahee hee la cati zoofili suntlaughing.

| sakurabutterfly a răspuns:

DA! este posibil, doar ca ies niste specii mai ciudate asa, cu figura de om si minte de oaie, iar daca chiar vrei sa le vezi intra la categoria dragoste si sex, te asigur ca exista cel putin 4-5 specimene de genul!

| Raul2109 a răspuns:

Elle a răspuns:
"" Ne va invada o noua specierolling on the floorrolling on the floor ""

Exact! rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor