| ieu a întrebat:

Daca cuvantul "oaie" ar insemna altceva, cum ati numi oaia?

13 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mai trage un fum şi dormi. Data viitoare când te droghezi, ai grijă să închizi PC-ul.

| cristi202 a răspuns:

Intreaba-l pe Adam, ca el a trebuit sa puna un nume fiecarui animal, dupa cum zice Biblia.happy

| WR104 a răspuns:

Esti cel mai analfabet de pe aceast site.si suntem ai dracu de multi.Somn usor.Numele tau este sinonim cu oaia porno.

| ieu explică:

Ma baiete, tu esti sigur ca stii ce este a fi analfabet? Ca nu cred ca ai idee...Io vroiam doar sa pun o problema misto. Oricum, se vede ca ai o cultura de popica.

| DyaElla a răspuns:

Mioara big grin

| mentalica a răspuns:

Pufosenie laughing

| ταξιδιώτης a răspuns:

Ovis,intrebarea ta e filozofie pura...te-ai gandit ca de fapt cand privesti o oaie nu-i decat un banal...creion?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Animalul ala care behaie"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un fel de capra afro cu par cret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porcul cu tilinca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

berbec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alt destept! De unde tot apar astia...

| Carla_7301 a răspuns:

Beba