| andreeaaa1 a întrebat:

Aveti coduri webkinz nefolosite?

165 răspunsuri:
| denisalov a răspuns:

Nu am ca vreau si eu

| roxana_3143 a răspuns:

Va rog frumos dati-mi si mie un cod webkinz va rog frumos puteti sa ma gasiti la id sandra.anna86

| stely1234 a răspuns:

Da iti dau eu unul
CDSXfp27

| inivo93 a răspuns:

Draga Andreea, sa stii ca nu stiu cum sa-ti raspund deoarece si eu caut coduri webkinz nefolosite. Eu am cont limitat pe webkinz si as vrea sa am un cont ca toata lumea! Si mi-am rugat parintii sa-mi cumpere un animalut webkinz de plus cu cod dar au spus ca sunt prea mare pentru jucarii de astea. Sincer, nici eu nu mai stiu ce sa fac!

| synyryna a răspuns:

Am. Dar de ce sa ti-l dau tie rolling on the floor ma joc eu pe el > Ce nu ai 20 lei sa iti cumperi un webkinz?confusedeu am 29 de conduri (25 lux si 4 conuri normale)esti invidioasa ca tu nu ai?laughing

| Rebecaanca12345 a răspuns:

Nu da voi aveti?

| Suciu_Alex_1998 a răspuns:

Salll, cine vrea un cod secret webkinz sa se luca la billa, carefour etc. cu un pix, si sa isi scrie coduri secrete pe mana de la orice animal.BYE!