| g3orgy a întrebat:

Aveti un top al bancurilor? care ar fi acestea. cele mai tari primesc fundita love struck

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Un tip isi cumpara o masina noua, ajunge acasa si o parcheaza in fata blocului.
Precaut, lasa in geam un anunt, pe care pe care scrie:
? Aviz hotilor de masini. Nu spargeti, nu am casetofon, CD player sau Mp3 player?
A doua zi, ca tot omul, se trezeste sa mearga la munca.
In locul in care a parcat masina gaseste o caramida si sub ea un bilet:
? Lasa ca-i punem noi!?

| PaulaA95 a răspuns:

Uite aici:

1. Culmea zgarceniei : sa folosesti hartia igienica, sa o speli, sa o usuci si sa o refolosest.

2. O furnicutza mergea pe drum. Dintr/o data se trezeste cu o mare baliga pe ea. Se scutura ea, ii ia cam mult timp... Apoi spune :,, Offf...rahatzelul asta mi-a intrat drept in ochi!

3. Cafea pe timp de criza : se ia un bob de cafea, se leaga cu o ata si se inmoaie de 3 ori in cana cu apa. Se foloseste de 3 ori pe zi.

| Sweet_1111 a răspuns:

Mama zi-mi o popozitie Mama raspunde fugi ca iti dau cu tigaia in cap!laughing
Merge la tatal sau el se uita la meci tata, zi-mi o poropozitie... du-te, du-te, hai, mai repede
merge la sora sa si zice : sora zi-mi o propozitie tarzan in chilotei, tarzan in chilotei merge la frate sau frate zi-mi o propozitie masinute, tractorase, masinute, tractorase
merge la scoala. bula, hai la mine zi-mi o prop. bula zice : fugi ca iti dau cu tigaia in cap in pauza el vede 2 copii care se joaca in balta ei ziceau sari tu primul, sari tu primul invatatoarea il intreaba ira:bula zi-mi o prop b:du-te, du-te, mai repede inv:bula, te arunc pe geam tarzan in chilotei, tarzan in chilotei bula, vezi ca te arunc pe geam bula, serios te arunc pe geam bula zice :sari tu primul, sari tu primul