| asdD a întrebat:

Ce browsel imi sugerati
cele mai tari primesc fundita

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Frate vrei sa nu iei DC++ aiurea?
foloseste internet explorer fai upgrade la 8 si nu o sa mai ai probleme aiurea
erori o sa fie dar nu prea multe
Nu te lua dupa toata lumea cu google chrome si cu opera etc mozila
hai ca opera mai mereg dar mozila nu o suport straight face
Orcum mai bun e internet explorer?
De ce nau integrat alte browseruri? daca era punea mozila sau google chroome in loc de Internet exp
Eu asta folosesc si sunt foarte multumit

6 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

In mod normal cel mai bun browser este acela care este cel mai stabil posibil... nu se pun alte browsere pe sistemele de operare pentru ca Mozila, Google Crome, Opera nu sunt fabricatie Microsoft... dar asa cum un sistem de operare apare plin de buguri asa si browserele lor apar cu aceleasi probleme (nu sunt stabile, si dau crash-uri cand iti este lumea mai draga)

eu folosesc Mozila cu update-uri la zi, si nu am probleme...

gogole chrome este destul de nou si sunt multe add-onuri de care ai mare nevoie, dar nu functioneaza in parametrii normali...

Opera, este ceva mai greu de utilizat si este folosit de foarte putini utilizatori...

IE nu pare credibil la utilizare, pentru ca nu are protectii incorporate (un cautator de virusi va poate explica pe larg aceste lucruri) iar singurele updateuri se fac doar la aparitia, sau aproape de aparitia unui nou sistem de operare, si sunt doar niste modificari de fatada ale primei versiuni de IE...

| Simon a răspuns:

Daca ai vrut sa zici Browser iti sugerez Mozilla sau Chrome. Browsel este un dll. Uite aici cate detalii despre el: http://www.techsupportforum.com/......-try.html. Salutare!

| NoKidding a răspuns:

Mozilla

| dot a răspuns:

Opera, google chrome

| Sked a răspuns:

Browsel e un dll din windows daca de asta e vorba nu stiu ce sa iti recomand
daca ai gresit si e vorba de browser atunci incearca Opera, Google Chrome
daca browsel chair inseamna ceva scuze ca am intervenit fara sa stiu de ce e vorba tongue

| ѕΣЯJ χd a răspuns:

Browser?
Daca da Opera si Google Chrome!