| InCulPaTa a întrebat:

Aveti un top al bancurilor? hai care ma face sa rad sa cad de pe scaun primeste funda laughing

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Au fost odata 5 oameni care se numeau: CINEVA, ORICINE, NIMENI, TOTI si ALTUL.

Intr-o zi cei 5 au fost confruntati cu o problema deosebit de importanta si de aceea s-au hotarat sa fie facuta de TOTI. Insa, cum TOTI era sigur ca CINEVA o va face, iar CINEVA se baza pe NIMENI, in final NIMENI nu a facut-o deoarece era evident ca ORICINE ar fi fost in stare sa o faca. Atunci CINEVA s-a suparat foarte tare caci era o treaba pentru TOTI. Insa TOTI i-a sugerat lui CINEVA sa-l oblige pe ALTUL sa faca ceea ce NIMENI nu a fost dispus sa faca, desi ORICINE ar fi putut.

Concluzia: Treaba trebuie facuta intotdeauna de ALTUL

! 6 adevaruri in viata :

1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.

2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.

3) primul adevar e o minciuna.

4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.

5) vei trimite mai departe unui alt idiot.

6) inca mai ai un zambet pe fata...

La un BAC se prezinta elevi cu diferite pregatiri. Intra primul foarte pregatit si iese radios: - Cum a fost? îl intreaba ceilalti. - E… ca între profesori… - Adica…? - Ei întrebau, eu raspundeam, ne completam… Intra al doilea si la iesire aceeasi întrebare: - Cum a fost? - Ca de la profesori la elev… ei întrebau, eu raspundeam, ma mai ajutau ei… Intra al treilea… si la iesire: - Cum a fost? - E… cum sa fie… ca între popi… - Cum asa? - Pai ei întrebau, eu îmi faceam cruce, eu raspundeam, îsi faceau ei cruce!

Culmea electricitatii--Sa bagi vaca cu coarnele in priza si sa iasa laptele fiert
http://www.youtube.com/watch?v=YhDb4LdG_og
http://www.youtube.com/watch?v=cqrQ7bYU6uE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=V8b4xT1EUJY&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu stiu cu ce sa incep... poate cu culmi? de ex : culmea prostiei : o politista blonda din caracal, sau iti plac bancurile cu chuck norris? de ex : cand chuck norris intra in apa, nu el se uda, ci apa se chuck norriseshte :)) http://www.bancuritari.net/ asta e un site cu niste banculetze amuzante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un hotel 2 tipi se duc la dusuri dar isi dau seeama ca au uitat sapunurile. unu fuge dupa ele gol pusca iar cand se intoarce se intalneste cu trei blonde.de frica se preface statuie. fetele trec pe langa el si il trag de peni**s.cand la tras prima i-a cazut un sapun si aia a crezut cai automat de sapunuri.rolling on the floor trage a doua si cade al doilea sapun. cand vine a treia trage de mai multe ori si zice: fiti atente asta da si sapun lichid! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor