| Ana_1308 a întrebat:

Azi e ziua mea. Ma cheama Gabriela.Asa ca ma gandeam sa va servesc cu http://i283.photobucket.com/......anie44.jpg si cu http://madda.weblog.ro/usercontent/81/81791/tort2.jpg (sampania din stanga e fara alcool iar ce-a din dreapta cu alcool) :) P S:La multi ani celor care se numesc Mihai, Mihaela, Gabriel, Gabriela.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La multi ani, draga Gabriela (@Ana)! big hug Sa fii iubita si fericita!

P. S. multumesc pentru sampanie si tort (a fost delicios)! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Serena1993 a răspuns:

Da mersi!
si pe mine ma cheama Mihalea!
la multi ani!
buuun tort... ooo si din greseala am luat sampania din dreaptalaughing)

| Doddel a răspuns:

Vai, la multi ani, merci pentru sampanie si tort, arata bine asa in poza.

| Xonia a răspuns:

SI pe mine ma cheama Mihaelahappy
La multi ani:*

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
La multi ani Gabrielalove struck
Sa fi fericita si iubita!love struck

pup

| positivity a răspuns:

Buna.

La Multi Ani:*
Sa fii iubita si fericita.

Multumesc pentru acest tort delicios, si sampanie.