| Rose_2860 a întrebat:

Voua care va place mai mult Mihai/Mihaela, Gabriel/Gabriela?tongue

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Gabrielahee hee

22 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Mihaelatongueca pe mine...

cami
| cami a răspuns:

Nu-mi place Mihaela, Gabriela, Gabriel. Deci, ce mai ramane? Mihai.

| Psihoyounger a răspuns:

Mihai si Gabriela

Psihoyounger

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Targisius.

| viatadecacatt a răspuns:

Mihai imi place, mi-ai amintit cu ocazia asta de un baiat pe care il placsigh
M-a luat asa cu fiorirolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Mihai.big grin

| M.madallina a răspuns:

Gabriel

| gabitza05 a răspuns:

Gabriela big grin asta e si numele meu.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Mihai si Gabriel [asa ma cheama si pe mine laughing Mihai (nume de familie) Gabriel (prenume)].

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Gabriel(numele lu fratemiu )si gabriela

| deleuandrei a răspuns:

Gabriela

| ☼loli☼ a răspuns:

Si mie Mihai si Gabriela... Mihaela mi se pare nume de scorpie, chiar daca asa o cheama si pe mama laughing Dar la multi ani! :*

| another_emo_girl a răspuns:

Toate is frumoase

| Aurelia a răspuns:

Mihai dintre Mihai/Mihaela si Gabriela dintre Gabriel/Gabriela.

| viorel13 a răspuns:

Mihai

| m4them4tic a răspuns:

Mihai imi place....adica imi "iubesc" propriul prenume
Dar si Mihaela si Gabriela imi placbig grin

| BarBye a răspuns:

Mihaela

| Summer Memories a răspuns:

Imi place Mihai ca nume de baiat dar Mihaela, ca nume de fata nu-mi place :-s
Numele de Gabriel imi place si la feminin happy

Tie?happy

| faranume a răspuns:

Mihaihappy

| YLLL a răspuns:

Mihaela..asa ma cheama:d si azi e ziua mea de nastere si de numelove struck

| ubitzika a răspuns:

Is mumoase toate 4 da mie imi place mai mult gabriel/gabriela poate pentru ca am cun multe pers cu numele asta:X:X:X:X mihai si mihaela am intalnit am si in clasa dar... nu stiu mi se par enervantzi si de atunci nu imi plac cei cu numele d mihai/mihaela...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mihaela.
Pa, pa.